Rakvere-Paide

Üldkontakt

Telefon: 322 3601
Faks: 322 3559
E-post: rakvere@uusmaa.ee
Aadress: Turu plats 5, II korrus, 44310 Rakvere
Avatud: E-R 8.30 – 16.30

 

266-margus-punane.jpg

Margus Punane

Tegevjuht, kutseline maakler (KKM 161124)

margus.punane@uusmaa.ee

+372 504 9998

+372 322 3601

Vaata profiili
272-tonu-kuhi.jpg

Tõnu Kuhi

Hindamisosakonna juhataja Virumaal, kutseline vara hindaja (11...

tonu.kuhi@uusmaa.ee

+372 502 2114

+372 322 3601

Vaata profiili
383-eve-palmar.jpg

Eve Palmar

Raamatupidaja

eve.palmar@uusmaa.ee

+372 529 6370

+372 322 3601

Vaata profiili
268-triinu-heinluht.jpg

Triinu Heinluht

Kutseline kinnisvara hindaja (116097)

triinu.heinluht@uusmaa.ee

+372 5391 0678

+372 322 3601

Vaata profiili
269-taivi-kask.jpg

Taivi Kask

Kutseline maakler (KKM 141122), hindaja assistent

taivi.kask@uusmaa.ee

+372 5567 1233

+372 322 3601

Vaata profiili
293-nele-aart.jpg

Nele Aart

Kutseline Maakler KKM 151126

nele.aart@uusmaa.ee

+372 5697 5217

+372 322 3601

Vaata profiili
450-lili-kolberg.jpg

Lili Kolberg

Maakleri assistent

lili.kolberg@uusmaa.ee

+372 55 546 025

Vaata profiili

© 2016 Uus Maa Kinnisvarabüroo