TISKRE RESIDENTSID

Otsing

TISKRE RESIDENTSID
Linna mugavused looduse rüpes!

  Andmed

  ID: 526818 / 92

  Tiskre küla südames Nõmme ja Liiva tee nurgal on loomisel uus elurajoon Tiskre Residentsid. See on Eesti kinnisvaraarenduse uus tase – Eesti disain kohtub Saksa kvaliteediga.

  Elurajoon koosneb peamiselt 6 korteriga galeriimajadest, kus igal korteril on eraldi sissepääs. Tiskre Residentsid on unikaalsed oma lainelise maastikuarhitektuuri poolest, mis loob privaatsust ja silmailu.

  Majas on neli 4-toalist korterit, mis paiknevad läbi kahe korruse ning kaks 3-toalist. Maapealsetel korteritel on suur terrass, kust pääseb oma aeda. Ülemise korruse korteritel (5 ja 6) on rõdud, terrassid ning lisaks ligi 90 m2 katuseterrass jacuzzi-ning gaasigrilli paigaldamise valmiduses.

  Detailselt läbimõeldud ruumipaigutuse puhul on järgitud põhimõtet, et tegemist on koduga, mitte pelgalt korteriga. Maast laeni aknad eluruumides avardavad niigi ruumikat elupinda ning lasevad sisse päevavalgust nii palju kui võimalik. Ruumikad garderoobid ja panipaigad loovad võimaluse mahutada korrastatult kõike, mida tänapäevaseks mugavaks ja aktiivseks eluks võib vaja minna.

  Projekteerimisel on arvestatud privaatsuse, hea helipidavuse ja loomulikult ökonoomsusega. Majas on soojustagastusega ventilatsioon ning 3-kordsed tiigipuust raamidega pakettaknad.

  Esimesed majad ja näidiskorterid valmivad juba 2017. aasta juulis!

  Arhitektuurse projekti autoriteks on hinnatud arhitektid Kadarik ja Tüür. Sisedisaini on loonud SAHA sisedisainerid.

  Arendusmeeskond koosneb spetsialistidest, kel on mitmekümne aasta pikkune kogemus eramute, korterite, büroode ja tööstusliku kinnisvara halduse ja müügi osas nii Saksamaal, Austrias kui Eestis. Usume, et kõik on võimalik kui ühendada kõrgetasemeline arhitektuur kvaliteetse inseneri- ja ehitustööga. Arendus ja ehitus vajavad korrektset planeerimist ning kindlakäelist elluviimist koos pühendumisega detailidele. Järgime oma töös põhimõtet, et kestev kvaliteet ei ole mitte regulatsioonide ja standardite järgimine, vaid nende ületamine.

  VIIMISTLUS

  Hinnas sisaldub kvaiteetne köögimööbel koos -tehnikaga (Siemens või Miele).

  Sisearhitektid SAHA IN-ist on loonud kolm siseviimistluspaketti, mille üldiseks nimetajaks on ajatu klassika – loodusest inspireeritud täiskiviplaadid nii esikus kui ka sanitaarruumides jälgivad looduslike kivimite mustreid. Tubade põrandatel on klassikaline ja vastupidav tammeparkett. Elutoa ja magamistubade värvitud seintele annavad soovi korral kontrasti hoolikalt valitud luksuslikud seinakattematerjalid. Luksus ei lõpe aga siin – vannitubades ja tualettides on kõrgelt hinnatud Villeroy & Boch-i sanitaartehnika ning Hansgrohe segistid. Kõik lülitid ja pistikud on kvaliteetsest anodeeritud metallist, millele ei jää näpujälgi. Ustel on peithinged, disainlink ning magnetlukk – kõige üle võib uhkust tunda.

  ASUKOHT

  Looduslikult on Tallinna lähedal keeruline leida kohta, mis oleks nii vaikne ja puhas kui siin. Kujuta ette kastemärja tärkava rohu lõhna kevadisel hommikul, ritsikate rahustavat sirinat sumedal augustiõhtul ja kauneid lumiseid metsavaateid, mis avanevad otse sinu elutoa aknast. Kõik see on looduskeskkond sinu uue kodu ümber, mis asub vaid 10 minuti kaugusel Tallinnast.

  Tiskre Residentsid asuvad otse Tallinna piiril, kuid ümbritsevad metsasalud püüavad kinni nii müra kui saastunud linnaõhu.

  Vaid mõne minuti autosõidu kaugusel on nii Tabasalu kui Haabersti kõigega, mida võiks vaja minna elu nautimiseks – siin on nii gurmeerestorane kui igapäevaseid poodlemise võimalusi; suviselt kutsuv Kakumäe mererand ja veesporti pakkuv Harku järve Wakepark. Kergliiklusteede võrgustik võimaldab aastaringselt harrastada sportlikke eluviise värskes õhus. Neil, kes armastavad käia spordiklubides, on piirkonnas hulgaliselt valikuid – Haabersti suunal Arigato, Premia jäähall, Rocca Al Mare My Fitness. Tabasalus asub Tabasalu spordikompleks koos hiljuti lisandunud tennisehalliga.

  Lemmikloomade ja nende omanike parimaks teenindamiseks asub siinsamas lähedal suurima valiku ja parima teenustevalikuga Baltikumi suurim Pet City.
  Lähimad suured toidupoed on Kakumäel asuv Selver, Haabersti ringil asuv Rimi Hyper ning Rocca Al Mare keskuses asuv Prisma.

  Maitsenaudinguid pakuvad tänava otsas asuv Lucca Restoran ja vinoteek, Gurmee Garaaž, Manolete ja Baby Back Tabasalus; Pullike ja Talleke Kakumäel ning Rocca Al Mare keskuse food-court.

  Piirkonna arengut toetavad veel 2018 aastal siiasamma rajatav lastesõim ja tänava otsas asuv Tiskre lasteaed. Detailplaneeringu kohaselt rajatakse Tiskre Residentside juurde ka elurajooni teenindav bussipeatus.

  Peagi valmis ka koduleht – www.tiskreresidentsid.ee

  Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust!

  Asukoht

  Aadress: Nõmme põik, Tiskre küla, Harku vald, Harjumaa

  © 2016 Uus Maa Kinnisvarabüroo