Tiskrekodud

Otsing

Tiskrekodud
Uus kortermaja Tiskres peagi valmis!

  Andmed

  ID: 538256 / 96

  Kiirematele parem valik. Maja valmib juba 2017.a. teises pooles.

  Hinnatud Tiskre elurajooni rajatav Tiskrekodud korterelamu on linnast linnulennu kaugusel, kuhu oma pesa on oodatud punuma kõik Tiskre võlu hindavad inimesed.
  Tiskrekodud uusarenduses on kokku 14 kaasaegse planeeringu, mugava garderoobilahenduse ja rõduga 2-3 toalist avarat korterit. Iga korteri juurde kuulub soe panipaik maja esimesel korrusel ning juurde on võimalik soetada parkimiskoht kinnises parklas või hoovialal.
  Elamu on ehitatud perede igapäevaharjumusi ja ootusi arvesse võttes ning kasutades kaasaegset ehitustehnoloogiat – seetõttu on see kodu ka järgmistele põlvedele. Hoone soojusvarustus on enda gaasikatla baasil ning energiaklass B.

  Siseviimistluspakette on Tiskrekodudes kaks – “Naturaalne” ja “Hele”
  Mõlema paketi koostamisel on hoolikalt valitud iga materjal, element ja värvitoon. Arvesse on võetud kasutajamugavus, kvaliteet ja kaasaegsus. Tubade põrandatel on klassikaline ja vastupidav tammeparkett. Vannitubades ja tualettides on kõrgelt hinnatud Villeroy & Boch-i sanitaartehnika ning Grohe segistid.

  Turvaline territoorium haljastatakse ning pere väiksematele on planeeritud vahva mänguväljak. Erinevad kiigud, liumägi ja pargipink tagavad meeldiva argiõhtu ja lõbusa nädalavahetuse.
  Majas on lift mugavaks liikumiseks.

  Tiskrekodud korterelamu asub Taludevahe 65 aadressil, päris Tiskre südames. Vaid mõne minuti autosõidu kaugusel asuvad nii Tabasalu kui Haabersti. Maja juures on terviseteed, bussipeatuski on vaid kiviviske kaugusel. Üle tänava naabriks, seal sirelite taga, on armastatud Lucca restoran ning häid restorane on siinkandis veelgi. Ümberringi on lasteaiad, koolid, poed ja spordikeskused, samuti meri, metsatukad ja rohelised niidud.
  Kõik, mida hing linna lähedalt maalt võiks oodata, on siin olemas.

  Lisainfo, hindade ja plaanidega saab tutvuda projekti kodulehel: www.tiskrekodud.ee

  Asukoht

  Aadress: Taludevahe, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

  © 2016 Uus Maa Kinnisvarabüroo