Maestro Maja

Otsing

Maestro Maja
Hubane ja privaatne kodu!

  Andmed

  ID: 560427 / 99

  Vastvalminud Maestro maja korteritesse saad kohe sisse kolida.
  Korterites on avar ja hea planeering, mis lubab oma sisedisaini fantaasiat tõeliselt ära kasutada. Kolm elukorrust ning vaid kaks-kolm korterit trepikojas lisab privaatsust ja väikese oma maja atmosfääri.

  Maestro Maja asub Laulupeo tänava ja Tartu maantee nurgal, aadressiga Laulupeo 2. Tänaval paikneb mälestuskivi esimesele Tallinnas peetud laulupeole, mis toimus 1880. aastal seal laiunud Lutheri heinamaal. Sellest tulenevalt vaatab Maestro maja mälestuskivi poole austusega, nagu tõeline Maestro.

  Tegemist on asukohaga, kus kõik linnaeluks vajalik paikneb Sinu käeulatuses. Maestro Maja on kontor või kodu inimestele kes, hindab Kadrioru võlusid, peab lugu linna lähedusest ja modernsetest lahendustest oma elukeskkonnas.

  Korterites on kasutatud naturaalseid siseviimistlusmaterjale, alustades parketist ja lõpetades spoonitud siseustega. Kasutusel on kõrgkvaliteetne sanitaartehnika.

  Korterid on esteetilised, väga hea planeeringuga. Puuduvad radiaatorid, kuna kasutusel on veekandjal põrandaküttelahendus. Ventilatsioonisüsteemid on autonoomsed ja soojustagastusega.

  Kõik eelmainitu tagab mugava, ökonoomse ja säästliku ülalpidamise ning korteri uuel omanikul jääb vaid oma fantaasiad lendu lasta, et siit oma ilus kodu kujundada!

  Hoone planeeringud on avarad ja pakuvad võrratuid vaateid Tallinna siluetile. Tegemist on asukohaga, kus kõik linnaeluks vajalik paikneb Sinu käeulatuses.

  Asukoht

  Aadress: Laulupeo , Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

  © 2016 Uus Maa Kinnisvarabüroo