Aiki Otsalt

Otsing

Aiki Otsalt

Personalijuht

aiki.otsalt@uusmaa.ee

+372 5344 5163

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maa meeskonnaga nüüdseks üle aasta tagasi. Enne seda müüsin Southwesterni programmiga 7 aastat Ameerikas raamatuid. Usun, et just see kogemus andis hea aluse inimeste tundmise ja müügitöö kogemuse. Kuigi seda esimest poolt kasutan oma töös palju enam siis eelnev müügitöö kogemus aitab mul maakleritega päris palju samastuda. Usun, et sellepärast ma ei olegi traditsiooniline personalijuht vaid lisaks põhitööle koolitan ka algajaid maaklereid.

Mulle meeldib, et Uus Maas töötavad inimesed, kes armastavad oma tööd. Uusmaakad seavad omale kõrgeid eesmärke ja on valmis nende täitumise nimel ka kõvasti pingutama. Sellepärast on see ettevõte ka mulle väga südamelähedane. Selle aasta jooksul olen siin väga palju õppinud ja arenenud tänu toetavale meeskonnale. Uus Maa on nagu startup ettevõte, mis annab hea hüppelaua edukaks karjääriks.

Steve Jobs pidas 2005. aastal Standfordi ülikooli lõpetajate kõne, milles jäi kõlama minu jaoks lihtne, kuid geniaalne lause “Stay hungry, stay foolish!”

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo