Aleksandra Slabikova

Otsing

Aleksandra Slabikova

Äärelinna piirkonna maakler

aleksandra.slabikova@uusmaa.ee

+372 5839 8388

+372 627 2600

Minust

Uus Maa meeskonnaga liitusin 2015 aasta esimesel poolel, mil asusin tööle maaklerina äärelinna pindade osakonnas.

Peale 8 aastast välismaal töötamist ja elamist otsustasin naasta tagasi kodumaale. Saabudes sattusin lugema töökuulutust milles otsiti maaklerit Uus Maa Kinnisvarabüroosse. Pakkumine tundus huvitav ja väljakutsuv. Kandideerides pakutud ametikohale õnnestus mul liituda Uus Maa kinnisvarafirmaga. Juba esimeste nädalate jooksul sain aru, et olen enda jaoks avastanud elu kõige ägedama ameti. Tänaseks päevaks võin öelda, et olen enda leidnud oma kutsumuse ja naudin erinevaid väljakutseid mida kinnisvaramaakleri elukutse pakub.

Olen väga motiveeritud, sest ma mõistan, kui oluline on see, mida ma teen. Ja mul on oluline, missuguse tujuga inimene lahkub pärast meie kohtumist ja kuidas ma sain teda aidata.
Oma töös hindan vaheldusrikkust ja pean oluliseks abilvalmis töökaaslasi.

Minuga on tore koos tööd teha ja minu positiivsus kirgub ka teistele inimestele.

Kliendid minust

Väga kiirelt ja valutult toimus mul korteri ostmine läbi Aleksandra. Alguses olin veidi ehmunud, et ehk jääb meie vahele keelebarjäär, aga saime kõik ilusti aetud. Leidis alati minu jaoks aega, isegi kui oli hilja õhtu, mis mulle meeldis. Ma ei pidanud kaua teadmatuses olema - see oli väga tähtis ning tekitas usaldust (küsisin ja sain pmst kohe vastuse).

Taavi D.

Aleksandra on väga armsa suhtumisega. Ülimalt tore, kena, korrektse suhtlemisega - Igati rahul :)

Markus V.

Aleksandra on väga aktiivne teenindaja.Ta on vastutav.

Natalja H.

Sobiva uue omaniku leidmine ning kiir tehing.
Kõik oskused mida vajab maakler on tal olemas ja isegi rohkem.
Oma valdkonnas nagu kala meres:) Ühesõnaga 5+ tehtud töö eest!

Gannem H.

Arvan, et Aleksandra on kõige professionaalsem maakler, kellega ma olen kokku puutunud. Ta aitas mind ka pärast tehingu sooritamist seoses korteriühistuga, mille eest olin väga tänulik. Samuti hoidis mind tehingu jõustumise jooksul pidevalt kõigega kursis. Mulle meeldib, et Aleksandra on väga asjalik ning teab, mida erinevates olukordades teha ja on hea kuulaja! Paljud maaklerid ei ole kursis oma töönõuetega, kuid Aleksandra on.

Anna-Mari L.

Väga põhjalik eeltöö oli tehtud juba enne esimest kokkusaamist ning objekti ülevaatust. Igal hetkel on lahkesti olemas, professionaalset nõu andmas ja igakülgselt abiks.
Kogu müügi jooksul oli tunda pühendumust ning väga täpselt on paigas plaan saavutamaks eesmärki - viimaks kokku müüa ja ostja!
Kellel plaanis lasnamäel müüa või osta, siis väga soovitan!

Johannes P.

Kiire ja asjalik.

Hillar O.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo