Anneli Veinsteins

Otsing

Anneli Veinsteins

Pärnu linna ja maakonna maakler

anneli.veinsteins@uusmaa.ee

+372 56 343 537

Minust

Liitusin Uus Maa Pärnu kinnisvarabüroo meeskonnaga 2016. aasta suvel. See oli minu jaoks suur väljakutse, sest ma ei olnud varem klienditeeninduse ega ka müügitööd teinud. Oma järjepidevuse ja hooliva suhtumisega olen saanud tänu Uus Maa koolitustele sadade uute teadmiste, oskuste ja soojade kliendisuhete võrra rikkamaks.

Ma armastan maakleritööd, sest usun, et minu abiga jõuavad inimesed oma unistustele lähemale. Ma mõistan kuivõrd oluline samm inimese elus on kinnisvara ostmine ja müümine, seetõttu annangi endast alati 110%, et kõik osapooled võiksid olla maksimaalselt muretud ning rahulolevad. See rõõm ja tänutunne, mida kliendid peale tehingu sooritamist tunnevad, on minu jaoks hindamatu.

Neil hetkedel, millal ma parasjagu tööd ei tee, täiendan oma teadmisi ülikoolis või veedan aega armsate inimeste seltskonnas. Harrastan sulgpallimängu. Mind võib kohata ka kettagolfiradadel lõbusalt aega veetmas või linnatänavatel uudishimulikult ringi jalutamas ning ehituskunsti nautimas.

Uus Maa meeskonna abil leian alati võimaluse, et kinnisvara saaks müüdud ja ostuhuviline leiaks sobiva lahenduse. Kui te vajate aktiivset ja usaldusväärset maaklerit, kes teie kinnisvaratehingu eest hoolt kannaks, siis võtke julgelt ühendust, teen oma tööd rõõmuga!

Kliendid minust

Mul on hea meel et kõik on läinud nii kiiresti ja üürnik juba sees. Aitäh hea töö eest.

Ingrid J.

Thank you so much for your services! I will keep your details handy so that in future if I am doing anything in your region or if anyone is in need of similar service, I will send them to you. Thanks again.

Taiwo R.

Maakler oli äärmiselt vastutulelik ja asjatundlik. Bürokraatia, mis kaasnes korteri ostuga, teostati kiiresti ja arusaadavalt.
Oleme väga tänulikud meile osutatud abi eest!

Maret L.

Maakleri elukutse on tellija vaatenurgast kõige lihtsam ja mõttetum töö maailmas - näitad inimestele kinnisvara ja loodad, et nad pangast laenu saavad. Sellega saab ju igaüks hakkama! Nagu igal elualal, on ka siin palju varjatud momente, millest kliendil pole tihti aimugi. Kokkuvõttes tegi Anneli minu silmis kvaliteetset tööd, näidates üles head ja avatud suhtlust, saates aeg-ajalt e-kirju kinnisvaraturul toimuvast, mida hindan väga ning mis põhiline: leidis ostja vahendatavale korterile. Seni kogetule, mil Anneli on vahendanud kahte meie poolt müüdavat kinnisvara, on ta Uus Maa lippu hoidnud kõrgel ja väärib tunnustust. Ettevõte on sama tugev, kui tema meeskond ning Uus Maa on minu silmis trump äss. Edu tegemistes!

Tarmo R.

Teenendaja oli abivalmis ja alati kättesaadav ning vastas ka küsimustele kenasti.

Lauri M.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo