Anni Arm

Otsing

Anni Arm

Kesk- ja vanalinna maakler

anni.arm@uusmaa.ee

+372 51 02 773

+3726272600

Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo professionaalse ja tööka meeskonnaga ning alustasin tööd oma kodupiirkonnas – kesklinnas – 2017 aasta suvel.

Lõpetasin ülikoolis sisearhitektuuri eriala ning just interjööri alane nõustamine suunas mind kinnisvaramaailma. Olen veendunud, et iga korteri saab kiirelt ning kergete vahenditega muuta unistuste koduks! Minu eelnev töö turunduse valdkonnas on andnud mulle kogemuse, kuidas seda eduka müügi jaoks kõige paremini ja efektiivsemalt kasutada.

Abivalmis ning üksteist toetav meeskond on aluseks arengule ja klientide parimale teenindamisele. Armastan inimestega suhelda ning erinevatele situatsioonidele parima lahenduse leida, et kõik osapooled oleksid rahul. Olles terve oma elu kesklinnas elanud, näinud selle arengut ning kursis siinsete objektidega, saan Teile kindlasti pakkuda just Teie vajadustele parimat.
Et ideed lendaksid ja eneseareng toimuks tõrgeteta, veedan oma vaba aega golfi mängides, käsitööd tehes, maalides, reisides ning kallite inimestega koos olles – need on minu jaoks hindamatu väärtusega.

Olen töökas, korrektne, abivalmis, positiivne ning pühendunud selleks, et olla oma valdkonnas parim!

Kliendid minust

Maakler Anni Arm oli väga professionaalne ja abivalmis! Sõbralik ja naeratav, parimat teenindust ma pole veel kogenudki. Suured tänud talle!
Martin K.

Meeldiv ja kiire asjajamine, usaldusväärne, kliendisõbralik ning professionaalne.
Ingrid E.

Vastab küsimustele kiiresti ning on väga meeldiv suhtleja ja püüdlik.
Kairi P.

Anniga ei olnud ühtegi muret ja usaldus on olemas.
Raido O.

Anni on väga sooja ja avatud suhtlemisega. Ta on usaldusväärne, äärmiselt hooliv, sõbralik, tähelepanelik ning professionaalne. Tekkinud küsimustele sain alati kiire vastuse ja lahenduse. Aitäh, Anni, et aitasid meil leida armsa pesa!
Eneli P.

Väga sõbralik, abivalmis ning asjatundlik teenindus.
Siim H.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo