Annika Karask

Otsing

Annika Karask

Äärelinna piirkonna maakler

annika.karask@uusmaa.ee

+372 5621 6236

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo toreda perekonnaga 2015. aasta alguses. Minu tööpiirkonnaks on peamiselt Tallinna äärelinn, täpsemalt Nõmme ja Kristiine.

Oman varasemat, pikaajalist töökogemust panganduses, mis on mulle abiks olnud usaldusväärsete kliendisuhete loomisel. Kinnisvaraäri ning maakleritöö on minu jaoks suur väljakutse, kuid samas on see kõik väga põnev, vaheldusrikas ja rutiinivaba, kõik päevad toovad kaasa uusi kohtumisi huvitavate inimestega.

Minu jaoks on oluline pakkuda kliendile sõbralikku, tema vajadusi arvestavat, paindlikku ja usaldusväärset teenust. Kui Teil on soov müüa või üürile anda kinnisvara Nõmme või Kristiine piirkonnas, siis olen Teile selles parimaks abiliseks. Koos Uus Maa professionaalse meeskonnaga aitan Teid kõigis kinnisvaraga seotud küsimustes.

Kliendid minust

Kõik küsimused said kompetentsed ja kiired vastused,väga põhjalik maakler laia silmaringiga!

Silvi M.

Oleme väga rahul.

Pille I.

Andis nõu, milliste asutuste poole pöörduda sisustamise osas (rulood, köök. valgustus...). Aitas kiiremini mõnda ehistus praaki eemaldada.

Andrus M.

Maakleri puhul meeldis, et ta oli objekti eelnevalt endale selgeks teinud ning oskas küsimustele vastata või kui ei osanud, siis uuris ja andis tagasisidet. Maakler oli piisavalt initsiatiivikas, ent mitte pealetükkiv.

Kai S.

Annika Karask oli väga vastutulelik ning leidis alati ajad, et kohtuda ning korterit näidata. Samuti leidis ta lahendusi meie küsimustele ning aitas igati kaasa kodu mugavamale soetamisele. Täname teda!

Yvonne L.

Kõik oli kiire ja informatiivne. Oli meeldiv Annikaga koostööd teha.

Roman S.

Professionaalne töö.

Laura L.

Annika oli väga proffessionaalne maakler ning ülimalt positiivne kogemus saadud teenusest.

Gerli O.

Sõbralik ja samas asjalik suhtlemine.

Kristina E.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo