Annika Orusalu

Otsing

Annika Orusalu

Kadrioru büroo maakler

annika.orusalu@uusmaa.ee

+372 502 4828

Minust

Olen ettevõtlik ja eesmärgikindel. Oma töös hindan partnersuhteid ja parima lahenduse pakkumist kliendile. Naudin inimestega suhtlemist ja pidevat enesearendamist.

Oman projektijuhtimise ja turunduse alast töökogemust. Olen valinud maakleritöö, kuna tunnen suurt huvi kinnisvara vastu. Kinnisvara müük on nagu projektijuhtimine. Sellel on eesmärk, algus, lõpp, ajakava, kulud-tulud ja muud tahud, mis ühte projekti iseloomustavad.

Minu tegevuspiirkonnaks on vanalinn, Kadriorg ja kesklinn ning selle lähiümbrus. Olen ka ise elanud Kadrioru ja kesklinna piiril, selles piirkonnas tunnen ennast alati koduselt.

Mu eesmärk on pakkuda oma klientidele professionaalset teenust, aidata vastata kõikidele küsimustele, mis puudutab kinnisvaraga seotud tehingut.

Armastan väga reisida ja kogeda erinevaid kultuure. Olen lemmiklooma omanik. Harrastan teha sporti, jooksen, rulluisutan, käin rühmatreeningutes jms.

Kliendid minust

Wonderful realtor! My parents and I are foreign non EU clients, she's been extremely helpful to us and speaks perfect English. Not to mention she is super friendly, kind, and well informed on the Tallinn housing market.

A.

*****
... We visited several apartments and continue to look, but without a doubt the BEST real estate person in our experience was Ms Annika Orusalu. Her English was perfect and she was personable, honest, fair, and helpful in every sense of the word. We continue to look for an apartment, and love the continued help and support from Annika.

D.

*****
Annika, suured tänud abi eest! Mul on väga hea meel et Sind kohtasin. Kui keegi tuttavatest otsib maaklerit, siis kindlasti soovitan Sinu poole pöörduda :)

T.
*****
Kiire ja korrektne töö, väga südamlik maakler.

L.
*****

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo