Danel Talpsepp

Otsing

Danel Talpsepp

Äripindade maakler

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 56 667 437

Minust

Uus Maa perekonnaga liitusin 2017. aasta alguses. Selle otsuse üle olen siiralt õnnelik, sest meeskond on täis ambitsioonikaid, abivalmis ja positiivseid inimesi – just seda hindangi Uus Maas kõige rohkem.

Oma lapsepõlve veetsin Lõuna-Eestis, Tõrva linnakeses. Sealt sai alguse ka minu huvi kinnisvara vastu. Juba väikese poisina ehitasin puuonne ning tegelesin nende vahetuse ja müügiga, seda küll pigem mängulises võtmes.

Praeguseks olen töötanud mitmes erinevas ettevõttes, põhiliselt keskendunud müügitööle. Olen alati olnud ka avatud erinevatele enesearendamise võimalustele ning seda joont plaanin jätkata ka edaspidi.

Vabal ajal meeldib mulle tegeleda erinevate spordialadega, millest kõige südamelähedasem on korvpall.

Kliendid minust

Maria-Kristiina L.

Daneliga sai alati väga kiiresti kontakti, ta oli kohtumiseks hästi ette valmistatud, midagi ei jäänud rääkimata või "ripakile" - Danel küsis igas etapis kokkuvõtvalt üle, kas on midagi veel selgusetu, kas miski vajaks veel tähelepanu, kas mõlemad pooled on saanud vastused kõigile oma küsimustele.

Mart K.

Viisakas suhtlemine, Kokkulepetest kinnipidamine.

Sirel R.

Maakler vastas kiirelt; võttis telefoni teel ühendust; vahetas vajalikke kontakte kiirelt; vabandas ja käitus viisakalt, kui teise poole info kiirelt ei liikunud; oli ise meeldiv ja suhtles väga viisakalt; kohtumistel nägi viisakas välja, ei mälunud nätsu (pea iga teine maakler näris millegi pärast kohtumistel nätsu).

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo