Elena Tomson

Otsing

Elena Tomson

Kadrioru büroo maakler

elena.tomson@uusmaa.ee

+372 56 220 777

+372 6 399 399

Minust

Liitusin Uus Maa Kadriorg kinnisvarabüroo tubli meeskonnaga 2018 aasta novembris. Minu kauaaegne unistus oli saada edukaks kinnisvara müügispetsialistiks ja nüüd teen oma unistuse teoks. Kõrghariduse omandasin Tallinna Tehnikakõrgkoolis tehnomaterjalide ja turunduse erialal.

Varasemalt olen kinnisvara müügiga kokku puutunud aastatel 2007 – 2009, mil müüsin tehases valminud puitelementidest pereelamuid Tallinna lähiümbruses ja ka Tartus. Hilisemad aastad möödusid restoraniäris tegutsedes ning lapsi kasvatades. Emapuhkuselt naastes rõõmustasin võimaluse üle, alustada oma karjääri täiesti uuesti samas valdkonnas, milles end tugevalt tunnen ja pikaajalist unistust teostan!

Vabal ajal meeldib minule tegeleda joogaga, käia jooksmas ning veeta aega pere ja sõprade seltsis. Varasemalt olen harrastanud baletti.

Lähedaste sõnul olen ma siiras, aktiivne ja hea suhtleja. Kõike, mis mind paelub, teen ma kirega! Oma töös annan ma endast parimat, et tuua teieni parimat kvaliteetset ja täisteenust.

Minu saavutused

Parim nooremmaakler - detsember 2018

Kliendid minust

Mõtlen siiani, et miks räägitakse, et milleks võtate maakleri tehingusse vahele. Meie kodu müügiga tegeles Elena Tomson Nooremmaakler. Oleme tema tegemistega väga rahul. Korter oli meil ka paras pähkel, kuna oli köögi ja suure toa vahele tehtud ebaseaduslikult ava. Elena leidis kõik selleks vajamineva, et tehing toimuks. Kui kõik inimesed teeksid oma tööd just nii, siis oleks maailm palju parem. Vot sellist Eestit me tahtsimegi :)

- Kaido K. -

Елена была всегда на связи, очень быстро удавалось узнать статус квартиры, дальнейшие шаги. Решала все возникающие у меня вопросы (а их было довольно много). Очень подробно показала всю квартиру, и помогала решать сопутствующие вопросы (доступ к умному дому, Wi-Fi)

- Алексей У. -

Профессионально, чувствовалась заинтересованность, внимание к клиенту, старались подобрать лучший вариант, оперативная связь.

- Елена С. -

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo