Eleri Kerde

Otsing

Eleri Kerde

Kadrioru büroo maakler (KMR 69699)

eleri.kerde@uusmaa.ee

+372 51 31 009

Minust

Liitusin Uus Maa Kadrioru Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2016. aasta sügisel, alustades tööd meeldivas 7-liikmelises büroos Kadrioru. Eelnevalt olin 2 aastat Kinnisvara turul töötanud. Minu piirkondadeks on Tallinnas Kadriorg, Kesklinn, Vanalinn ja Pirita. Oma kodukanti Viimsit tunnen läbi ja lõhki. Siin on mul palju tuttavaid ja tänu sellele ka alati mõni uus pakkumine, mis pole veel avalik või ei soovita müüa avalikult.
Minu eripäraks on, et aitan Sul ka enne profipiltide tegemist sättida kodu. Tänu sellele olen saanud ka Kinnisvara Ingli tiitli. Meie bürool on head kontaktid pankadega, mis tõttu saan aidata läbirääkimistel laenusaamisega ja muude juriidiliste küsimuste korral, mis tunduvad keerulised.

Pean ennast õnnelikuks inimeseks, sest mul on armastav perekond, unistuste kodu ja töö, mis mind ennast paelub ja motiveerib. Kinnisvara turg on põnev ja võimaldab kohtuda erinevate inimeste ja olukordadega, mida elu ette toob.

Oma eesmärgiks olen seadnud saada aina paremaks, lihvides oma oskuseid õppides parimatelt, osaledes pidevalt koolitustel ja kursustel ning olles pidevalt kursis muutustega kinnisvaras.

Kliendid minust

Eleri sa oled alati kättesaadav ja saadad infot kiiresti. Andsid meile häid soovitusi, kuidas oma kinnisvara müüa ja uut osta. Oleme õnnelikud, et Sinu valisime.
Katriin. L
Eleri on väga abivalmis hea nõuandja, kes vastab kiirelt küsimustele ning pakub alternatiive. Positiivne, toetav ja realistlik hoiak annab kindlustunde temaga asju ajades. Aitäh!
Helen.R
Jäin väga rahule kiire, profesionaalse ja meeldiva teenusega. Soovitan maaklerit kindlast oma tuttavatele.
Riin. S

Olid väga kannatlik ja oli meeldiv Sinuga mitu kuud mulle kodu Kadriorgu otsida. Leidsin selle õige!
Sirje

Üllatasid mind oma teadmistega Viimsis kinnisvara turul. Sain Sult korraga palju uut infot, mis uut tulemas ja majadega, mis vaikimisi müüakse. Soovitan Sind alati soojalt!
Kaur.
Suhtlemisel ja asjaajamistel k6igiga arvestav ning kiire lahenduste leidmisel. Alati kättesaadav.
Kaire K.
Maaklerite vahendusteenus ja müügitöö minu kinnisvara müümisel oli laitmatu ja väga professionaalne. Niisamuti nõustamine ja konsultatsioon uue kodu soetamisel ja läbirääkimistel kinnisvara müüjatega. Väga palju oli abi kompetentsest asjaajamisest kiirete notariaalsete tehingute vormistamiseks.

Suured tänud!
Helina V.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo