Karjäär

Sinu karjäärivõimalus

Liitu võitjatega

Uus Maa inimesed räägivad

Ave Klaser, konsultant, Käibekuninganna 2008, 2009, 2016, 2017, 2018

Miks ma Uus Maasse tulin?

Väga hea sõbranna Margit Preegel soovitas mind, edasi tuli vestlus ja paari kuu pärast alustasingi.

Miks ma ikka veel Uus Maas olen?

Uus Maa on tugev ja edukas tegija, seda näitab ka tänane päev turul. Mulle meeldib maakleriamet ja minu kolleegid.

Kuidas saada Uus Maas edukaks?

Peab olema tugev soov teha kõike hästi ning saada oma ala professionaaliks.

Marina Hodus, Äärelinna piirkonna juhtiv kutseline konsultant, Uus Maa Aasta Alustaja 2007

Miks ma Uus Maasse tulin?

Kuna kinnisvara on mind alati huvitanud, siis tutvusin erinevate kinnisvarafirmade kodulehtedega. Uus Maa meeldis mulle kohe, ta oli teistest erinev ja sobis minu eluvaadetega.

Miks ma ikka veel Uus Maas olen?

Ma olen siin olnud juba 11 aastat ja tõsiselt naudin oma kolleege ning Uus Maad tervikuna.

Kuidas saada Uus Maas edukaks?

Tuleb olla väga akiivne ja töökas, 100% pühendunud oma tegevusele.

Eve Kaunis, kutseline konsultant, Aasta Maakler 2008, 2011, 2012, 2013, 2014, 2018; Käibekuninganna 2010, 2012, 2014.

Miks ma Uus Maasse tulin?

Täielik juhus. Mind huvitas kinnisvaraalane tegevus ja kuna Uus Maa otsis oma meeskonda töökaid ja tublisid maaklereid otsustasin kandideerida.

Miks ma ikka veel Uus Maas olen?

Sest minu arvates on Uus Maa maailma parim kinnisvarafirma. Uus Maa tähendab minu jaoks kindlustunnet, tasemel ettevõtte kultuuri, teist kodu ning lahedat seltskonda.

Kuidas saada Uus Maas edukaks?

Uus Maasse tulles peaks kaasa võtma töökuse, sihikindluse, stressitaluvuse ja oskuse väärtustada aega.

Uuri Uus Maa meeskonna tegemiste kohta meie uudiste alt või leia meid Facebookist!

Youtube: Uus Maa talendid VOL1. Tule ettevõtjaks!
Youtube: Uus Maa talendid VOL2 müügist ja Uus Maast.
Youtube: Uus Maa talendid VOL3 müügist ja Uus Maast.

Koolitused

Uus Maa Kinnisvarabüroos on väga põhjalik ja läbimõeldud koolitusprogramm. Oleme valmis uued talendid ise välja õpetama ja andma neile kõik teadmised edukaks kinnisvaraalaseks karjääriks. Pakutav koolitusprogramm ei kata vaid erialast materjali, vaid treenib ka müügi- ning suhtlemisoskust. Maakleriametis on uue väljakutse avastanud väga erineva tausta ning kogemusega inimesed ning meie kogenud maaklerid on esimese 4 kuu jooksul iga alustaja kõrval ning juhendavad neid kõigis igapäevategevusi puudutavates aspektides.

Iganädalased infotunnid.

Teisipäeva hommikud on Uus Maas mõtete ja ideede jagamise ning tagasiside andmise hommikud. Kõik Uus Maa brändi all tegutsevad ettevõtjad kogunevad infotunniks, kus räägitakse nii sellest, kuidas kõike paremini teha, kuidas kogu ettevõtet edukamaks muuta kui ka kuulatakse arendavaid ettekandeid. Kindlasti tunnustatakse ka eelmise kuu parimaid.

Lendstart

Kõik Uus Maa agendid alustavad kas nooremmaakleri või hindaja assistendina ning olenemata eelnevast kogemusest saavad nad kõik esimese paari kuu jooksul Uus Maas osaleda alustajatele mõeldud koolitusel. Kolme koolituspäeva jooksul annavad meie parimad ja staažikamad inimesed ülevaate kõigest, mis puudutab kinnisvaravaldkonnas ettevõtjana tegutsemisest. Käsitletakse kõiki teemasid alates müügist kuni ehituse ja juriidikani.

Müügiguru

Tavaliselt nelja kuu jooksul pärast Uus Maas alustamist osaletakse Müügiguru koolitusel, mida juhatab Uus Maa omanik ja juhatuse esimees Jaanus Laugus, kes tunneb Uus Maas edukaks müügiinimeseks saamist rohujuure tasandil. Jaanus alustas 1994. aastal ka ise maakleri assistendina ning on kõiki selle ameti aspekte tundma õppides kasvanud ettevõtte juhiks ja omanikuks.

Konverentsid

Kaks korda aastas, kevadel ja sügisel, on kogu Uus Maal tavaks kokku saada kogupäevasel konverentsil, mis kestab terve päeva ning on teadmiste ja uue motivatsiooni ammutamise kohaks kõigile Uus Maa brändi all tegutsevatele koostööpartneritele. Konverentsid on alati keskendunud päevakorralistele teemadele ning sisaldavad ka meelelahutuslikku elementi.

Korduma kippuvad küsimused maakleriks kandideerimisel

Millised on tingimused kandideerimiseks?
Uus Maa on arenev ja paindlik Eesti ettevõte. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid tingimusi hariduse, eelneva kogemuse ja oskuste osas. Pigem on meie jaoks tähtis kaasata inimesi, kes on proaktiivse suhtumisega ning jagavad meie väärtusi: ületada klientide ootusi, väärtustada oma inimesi ning et meeskonnas peitub meie jõud ja ühtsus. Kui Sa jagad meie kolme põhiväärtust, pane oma CV meie poole teele aadressil olenparim@uusmaa.ee, sest headele inimestele on meil alati väljakutseid pakkuda!

Kas maakleriametis on autot vaja?

Mitmel meie tippmaakleril pole autojuhilubegi. Auto hõlbustab mõnikord punktist A punkti B liikumist, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks ega ka takistuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnas on inimesed, kes leiavad pigem lahendusi mitte vabandusi!

Kas vene keele oskus on väga oluline?

Vene keelt on osades Tallinna piirkondades rohkem vaja kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid paljud on alustanud ka väga minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks ka venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

Kas eelnev kinnisvaraalane kogemus on vajalik?

Eelnev kogemus ei ole oluline, küll aga soov õppida ja areneda. Meie meeskond on abivalmis ja aitab igati kaasa uute inimeste kohanemisele, näiteks kaasatakse noored maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Meeskonnas on meie jõud ja ühtsus!

Kui palju ma teenin?

Sinu teenistus oleneb täiesti Sinust. Uus Maa on kinnisvaraturul olnud üle 26 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest oleneb kui suur saab olema Sinu sissetulek. Meie agendid hindavad võimalust saada tasu vastavalt tulemustele ning teenida tulu, mis ületab mitmekordselt Eesti keskmise palga. Uus Maa maaklerid ja hindajad tegutsevad tulemustasu alusel, kuna neile meeldib ettevõtja mentaliteet.

Kas Uus Maas on võimalik koolipraktikat sooritada?

Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! Uus Maas on võimalik rakendada koolis õpitut ka päriselus. Meil on paindliku graafikuga töö, võimalik töö- ja koolielu ühendada. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid. Headele inimestele on meie juures alati ruumi! Loe praktika kohta lähemalt järgmisest peatükist.

Praktikavõimalus

Uus Maas ei õpi kohvi ja koopiaid tegema!

Usume, et praktikal on hindamatu väärtus ülikoolis õpitu rakendamisel. Uus Maa Kinnisvarabüroos on võimalik praktikat sooritada erinevate erialade üliõpilastel, meie juures on tutvutud nii sekretäri-, personali- kui ka raamatupidamistöö igapäevaeluga, samuti saab sooritada turunduspraktikat. Juba on uuritud on töötajate stressitaset, koostatud bilanssi ja kasumiaruannet, läbi viidud võtmeklientide uuringut ning kaardistatud Eestis pakutavaid kinnisvaraalaseid koolitusi.

Hetkel me praktikat ei tasusta, kuid anname endast parima, et saaksid kasuliku kogemuse!

Praktikakoha taotlemiseks tuleb üliõpilasel saata:

  • CV
  • Motivatsioonikiri
  • Praktika nõudeid kirjeldav juhend

Motivatsioonikiri peab sisaldama:

  • Soovitava praktika kestvust, praktiseerimise ajavahemikku ja praktika alguskuupäeva
  • Põhjendust, miks soovitakse praktikat läbi viia just Uus Maa Kinnisvarabüroos
  • Selgitust, miks just Sina sobid meile praktikale

Loe teiste kogemustest:

  • Sigrid Saareoks, Ettevõtluskõrgkool Mainor, personalijuhtimise eriala. Loe edasi.
  • Anneli Lillipuu, Ettevõtluskõrgkool Mainor, teenindusjuhtimise eriala. Loe edasi.
  • Reine Pihlak, BCS koolituse praktikant. Loe edasi.