Karjäär

Sinu karjäärivõimalus


Uus Maa Kinnisvarabüroos värbame tihti inimesi, kellel puudub kinnisvaraalane töökogemus, ent kes on valmis õppima. Kinnitame, et Uus Maa Kinnisvarabüroos on tugevaim koolitussüsteem ning olles ise töökas, positiivne ja õpetatav, garanteerime, et anname kõik vahendid selleks, et kinnisvaras edukaks saada.
Lisaks kvaliteetsetele koolitustele ja kõrgetele tööstandarditele peame oluliseks tasakaalu töö- ja eraelu vahel. Seetõttu teeme palju sporti ja hoolime ka meie inimeste peredest. Pere- ja töötajasõbralike ettevõtete konkursil saavutasime 2015. aastal kõrge 5. koha! Oleme õnnelikud ja uhked meie ettevõtte ja inimeste üle!

Ootame kandidaatide CV-sid aadressil olenparim@uusmaa.ee. Lisaküsimuste korral helista julgelt personalijuhile telefonil 5344 5163!

Selleks, et kandideerida Viljandi maakleriks, saada enda CV aadressil reet.raudsepp@uusmaa.ee, Rakvere maakleriks kandideerimisel saada enda CV aadressil margus.punane@uusmaa.ee ning Jõhvi-Narva maakleriks kandideerimisel saada enda CV aadressil hannes.hallik@uusmaa.ee

Töötajad räägivad

Ave Klaser, konsultant, Käibekuninganna 2008 ja 2009

Miks ma Uus Maasse tööle tulin?

Väga hea sõbranna Margit Preegel soovitas mind, edasi tuli vestlus ja paari kuu pärast alustasin tööd.

Miks ma ikka veel Uus Maas töötan?

Uus Maa on tugev ja edukas tegija, seda näitab ka tänane päev turul. Mulle meeldib minu töö ja minu kolleegid.

Kuidas saada Uus Maas edukaks?

Peab olema tugev soov teha oma tööd hästi ning saada oma ala professionaaliks.

Marina Hodus, atesteeritud konsultant, Uus Maa Aasta Alustaja 2007

Miks ma Uus Maasse tööle tulin?

Kuna kinnisvara on mind alati huvitanud, siis tutvusin erinevate kinnisvarafirmade kodulehtedega. Uus Maa meeldis mulle kohe, ta oli teistest erinev ja sobis minu eluvaadetega.

Miks ma ikka veel Uus Maas töötan?

Ma olen siin olnud kaks aastat ja tõsiselt naudin oma kolleege ja Uus Maad tervikuna.

Kuidas saada Uus Maas edukaks?

Tuleb olla väga akiivne ja töökas, 100% pühendunud oma tegevusele.

Eve Kaunis, atesteeritud konsultant, Aasta Maakler 2008, 2011, 2012, 2013, 2014; Käibekuninganna 2010, 2012, 2014

Miks ma Uus Maasse tööle tulin?

Täielik juhus. Mind huvitas kinnisvaraalane töö ja kuna Uus Maa otsis oma meeskonda töökaid ja tublisid maaklereid otsustasin kandideerida.

Miks ma ikka veel Uus Maas töötan?

Sest minu arvates on Uus Maa maailma parim kinnisvarafirma. Uus Maa tähendab minu jaoks kindlustunnet, tasemel töökultuuri, teist kodu ning lahedat seltskonda.

Kuidas saada Uus Maas edukaks?

Uus Maasse tööle tulles peaks kaasa võtma töökuse, sihikindluse, stressitaluvuse ja oskuse väärtustada aega.

Uuri Uus Maa meeskonna tegemiste kohta meie uudiste alt või leia meid Facebookist!

Youtube: Uus Maa talendid VOL1. Tule ettevõtjaks!
Youtube: Uus Maa talendid VOL2 müügist ja Uus Maast.
Youtube: Uus Maa talendid VOL3 müügist ja Uus Maast.

Koolitused

Uus Maa Kinnisvarabüroos on väga põhjalik ja läbimõeldud koolitusprogramm. Oleme valmis uued talendid ise välja õpetama ja andma neile kõik teadmised edukaks kinnisvaraalaseks karjääriks. Pakutav koolitusprogramm ei kata vaid erialast materjali, vaid treenib ka müügi- ning suhtlemisoskust. Maakleritöös on uue väljakutse avastanud väga erineva tausta ning kogemusega inimesed ning meie kogenud maaklerid on esimese 4 kuu jooksul iga alustaja kõrval ning juhendavad neid kõigis maakleritööd puudutavates aspektides.

Iganädalased koosolekud

Teisipäeva hommikud on Uus Maas mõtete ja ideede jagamise ning tagasiside andmise hommikud. Kogu kontor koguneb kell 9 üldkoosolekuks, kus räägitakse nii sellest, kuidas oma tööd paremini teha, kuidas kogu ettevõtet edukamaks muuta kui ka kuulatakse koostööpartnerite ettekandeid.

Nooremmaaklerite koolitus Lendstart

Kõik Uus Maas töötajad on alguses kas nooremmaaklerid või hindaja assistendid ning olenemata eelnevast töökogemusest saavad nad kõik esimese paari kuu jooksul Uus Maas osaleda meie alustavate töötajate koolitusel. Kolme koolituspäeva jooksul annavad meie paremad ja staažikamad töötajad ülevaate kõigest, mis puudutab kinnisvaravaldkonnas töötamist. Käsitletakse kõiki teemasid alates müügist kuni ehituse ja juriidikani.

Müügiguru

Tavaliselt nelja kuu jooksul pärast Uus Maas töö alustamist osaletakse Müügiguru koolitusel, mida juhatab Uus Maa omanik ja juhatuse esimees Jaanus Laugus, kes tunneb Uus Maas edukaks müügiinimeseks saamist rohujuure tasandil. Jaanus alustas 1994. aastal ka ise maakleri assistendina ning on kõiki selle töö aspekte tundma õppides kasvanud ettevõtte juhiks ja omanikuks.

Üldkoolitused

Kaks korda aastas, kevadel ja sügisel, on kogu Uus Maal tavaks kokku saada kogupäevasel üldkoolitusel, mis kestab terve päeva ning on teadmiste ja uue motivatsiooni ammutamise kohaks kõigile ettevõtte töötajatele. Üldkoolitused on alati keskendunud päevakorralistele teemadele ning sisaldavad ka lõbusa meeskonnaürituse elementi. Loe edasi

Korduma kippuvad küsimused maakleriks kandideerimisel

Millised on tingimused kandideerimiseks?
Uus Maa on arenev ja paindlik Eesti ettevõte. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid tingimusi hariduse, töökogemuse ja oskuste osas. Pigem on meie jaoks tähtis kaasata oma meeskonda inimesi, kes on proaktiivse suhtumisega ning jagavad meie väärtusi: ületame kliendi ootusi, väärtustame oma inimesi ning meeskonnatöös peitub meie jõud ja ühtsus. Kui Sa jagad meie kolme põhiväärtust, pane oma CV meie poole teele aadressil olenparim@uusmaa.ee, sest headele inimestele on meil alati väljakutseid pakkuda!

Kas maakleri tööks on autot vaja?

Ühel meie tippmaakleril pole autojuhilubegi. Auto hõlbustab mõnikord töötamist, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnas on inimesed, kes leiavad pigem lahendusi mitte vabandusi!

Kas vene keele oskus on väga oluline?

Vene keelt on osades Tallinna piirkondades rohkem vaja kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid paljud on alustanud ka väga minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks ka venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

Kas eelnev töökogemus on vajalik?

Eelnev kogemus pole oluline, küll aga soov õppida ja areneda. Iga uus inimene läbib meie juures algajate koolituse ning igal uuel töötajal on oma juhendaja, kes esimese poole aasta jooksul suunab igapäevaselt noore maakleri tegevust. Meie meeskond on abivalmis ja aitab igati kaasa uute töötajate kohanemisele, näiteks kaasatakse noored maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Meeskonnatöö on meie jõud ja ühtsus!

Kui palju ma palka saan?

Palganumber oleneb täiesti Sinust. Uus Maa on kinnisvaraturul olnud üle 20 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest oleneb, millist palka hakkad teenima. Meie inimestele meeldib saada tasu vastavalt tulemustele ning võimalus teenida mitmekordset Eesti keskmist palka. Meie maaklerid ja hindajad töötavad tulemustasu alusel, kuna neile meeldib ettevõtja mentaliteet. Oma töötajatele pakume ka mitmeid soodustusi nagu telefoni- ja parkimiskulude osaline kompenseerimine, tasuta lõunad, tasuta ettevõttesisesed koolitused ning lisaks katame osaliselt ka ülejäänud koolituskulud. Inimesed on meie suurim väärtus!

Kas Uus Maas on võimalik koolipraktikat sooritada?

Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! Uus Maas on võimalik rakendada koolis õpitut ka päriselus. Meil on paindliku graafikuga töö, võimalik töö- ja koolielu ühendada. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid. Headele inimestele on meie juures alati ruumi! Loe praktika kohta lähemalt järgmisest peatükist.

Praktikavõimalus

Uus Maas ei õpi kohvi ja koopiaid tegema!

Usume, et praktikal on hindamatu väärtus ülikoolis õpitu rakendamisel. Uus Maa Kinnisvarabüroos on võimalik praktikat sooritada erinevate erialade üliõpilastel, meie juures on tutvutud nii sekretäri-, personali- kui ka raamatupidamistöö igapäevaeluga, samuti saab sooritada turunduspraktikat. Juba on uuritud on töötajate stressitaset, koostatud bilanssi ja kasumiaruannet, läbi viidud võtmeklientide uuringut ning kaardistatud Eestis pakutavaid kinnisvaraalaseid koolitusi.

Hetkel me praktikat ei tasusta, kuid anname endast parima, et saaksid kasuliku kogemuse!

Praktikakoha taotlemiseks tuleb üliõpilasel saata:

  • CV
  • Motivatsioonikiri
  • Praktika nõudeid kirjeldav juhend

Motivatsioonikiri peab sisaldama:

  • Soovitava praktika kestvust, praktiseerimise ajavahemikku ja praktika alguskuupäeva
  • Põhjendust, miks soovitakse praktikat läbi viia just Uus Maa Kinnisvarabüroos
  • Selgitust, miks just Sina sobid meile praktikale

Loe teiste kogemustest:

  • Sigrid Saareoks, Ettevõtluskõrgkool Mainor, personalijuhtimise eriala. Loe edasi.
  • Anneli Lillipuu, Ettevõtluskõrgkool Mainor, teenindusjuhtimise eriala. Loe edasi.
  • Reine Pihlak, BCS koolituse praktikant. Loe edasi.