Feliks Krapp

Otsing

Feliks Krapp

Büroo juhataja, maakler

feliks.krapp@uusmaa.ee

+372 5593 6655

Kliendid minust

Kui soovite osta müüa või vahetada oma kinnisvara, siis valige Uus Maa Kinnisvarabüroo maakler Feliks Krapp. Minu kinnisvara müügitehing kulges kõigest neli (4) kuud so. kuulutuse ilmumisest kuni notariaalse tehinguni.
Juba esimese kahe nädalaga olid huvilised olemas. Kogu müügiperioodi jooksul oli tunda äärmiselt professionaalset suhtumist, alustades objektifotodest ja kuulutuse sisust. Oli tunda, et maakler tegeleb aktiivse müügiga, pidevalt oli olemas tagasiside kogu müügiprotsessi puudutava info kohta. Mina jäin väga rahule, Feliksi aktiivsus on just see, mis eristab teda sellest suurest maaklerite hulgast. Kui soovite, et teie kinnisvara leiaks ostja või soovite ise osta, aga ei tea, mis just oleks õige - vastavuses teie soovide ja võimalustega, siis pöörduge Feliksi poole ja te leiate lahenduse, ta tunneb turgu.

Parimate soovidega,
Merit Kihuoja

Sooviksime tänada Teie esindajat, Feliks Krapp’i, meeldiva ja produktiivse koostöö eest.

Lugupidamisega,
Andrei T.

Objekt müüdi peaaegu maximum hinnaga!

Indrek K.

Oleme Feliks Krapp`i tööga ülimalt rahul. Kõik oli professionaalne ja eelkõige kliendi soove arvestades, kui arvesse võtta seda, et müüja elukoht on välisriigis ning tehing toimus Eestis. Alati oli ajakohane info olemas, kiired lahendused ja abivalmidus tehingu ettevalmistamisel. Ei lootnudki teist tulemust kui arvesse võtta isiklikke kokkupuuteid varasematest aegadest ja me teadsime, et pöördume just selle õige maakleri poole, kelle kätte usaldada meie kodu müük.
Oleme Feliks Krapp`i töötulemuse ja enda sisetunde usaldamisest tulenevaga ülimalt rahul.

Villu ja Merlin Parind

Väga professionaalne teenindus ja maakler oli minu jaoks alati olemas ja aitas tehingule igati kaasa, sain kõikidele oma küsimustele alati VÄGA põhjalikud vastused.
Infot oli pigem rohkem, kui vähem :)

Liina Zapf

Tegeles aktiivselt kinnisvara müügiga (ning üürnikega). Hoidis asjadega kursis, alati kättesaadav. Väga sõbralik ja samas professionaalne.

Heili K.

Maakler viisakas, vastas alati kiiresti kõigile küsimustele ning tegi seda väga põhjalikult, oli vastutulelik.

Rigne Raudsepp

Uus Maa on teada-tuntud korralik kinnisvarafirma, mida minu maakler mulle ka isiklikult tõestas.

Piret Varmet

Feliks Krapp did hard work when selling and advertaising our old house in the countryside. He was helpful and always ready to answer our questions. He is a nice, thrusty person with good humour.
We can warmly recommend him!

Marja Leena Säily

Kõik sujus väga hästi algusest lõpuni.

A. Rahu

Maakler oli väga tark ja asjakohane. Oli alati abiks ja vastas küsimustele. Oleme väga rahul, et saime just Feliksi oma maakleriks ning soovitame teda kõigile tuttavatele :)

Martin Tamm

Asjalik, põhjalik ja professionaalne teenus Feliksi poolt.

I. S.

Kogu ostuprotsess kulges väga ladusalt. Maakler oli väga abivalmis ja vastutulelik.

Janne Tinkus

Väga asjalikult ja korrektselt koostatud kuulutus + kiire ja kliendisõbralik teenindus. Kõik kokku jättis väga hea mulje!

Marke L.

Alguses ei saanud vedama ja hiljem ei saanud pidama! :)

Imre Lauer

Väga meeldiv, kliendisõbralik ja professionaalsete oskustega koostöö.

Ene-Ly Brenner

Feliksiga oli väga hea asju ajada - kõik toimis täpselt nii nagu kokku leppisime. Kui ta midagi ei teadnud, siis nii ka ütles. Hea ja usaldusväärne kogemus, soovitame!

Liisi Kirch

Väga profesionaalne maakler, kiire reageerimisega, leiab häid lahendusi.

Maarja Kesa

Professionaalne, sõbralik, asjalik, kiire!

M. U.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo