Uus Maa Invest

KINNISVARAINVESTEERINGUD JA -ARENDUS EESTIS

Uus Maa Invest sündis teise majanduslanguse ajal. Ettevõtte põhitegevus algusaastatel oli odava kinnisvara kokkuost, rekonstrueerimine ning seejärel kasumlik müük.

Täna on Uus Maa Investi põhitegevuseks nii elu- kui ärikondliku kinnisvara investeeringud ja arendus.

Jaanus Laugus, Uus Maa Investi partner ja juhatuse esimees: “Eestis pole enam kinnisvaraarendus kõigi ettevõtjate tulus kõrvaltegevus nagu ta seda oli kinnisvarabuumi tingimustes. Turg on normaliseerunud ja eeldab tulusateks investeeringuteks põhjalikke teadmisi, värskeimat informatsiooni ning laialdast kogemust. Uus Maa Invest on usaldusväärseim partner kinnisvarainvestoritele, kes ei tunne kohalikku turgu piisavalt hästi või nende põhitegevus on mujal, kuid kes mõistab kinnisvarainvesteeringutes peituvaid võimalusi ja tulusust.“

Uus Maa Investi partner ja juhatuse liige Jaanus Laugus on kinnisvaravaldkonnas tegutsenud alates 1994. aastast. Agendist kinnisvarabüroos kasvas välja ettevõtte juht, kelle ambitsioonika visiooni ja sihikindla tegutsemise tulemusel sündis kinnisvarakontsern Uus Maa Kinnisvaragrupp ja edukaim kinnisvarabüroo Eestis – Uus Maa.

Alates 2003. aastast on Jaanus Laugus paralleelselt tegelenud ka kinnisvaraarendusega nii elukondlikus kui kommertskinnisvaras.

unspecified

JAANUS LAUGUS
Partner, juhatuse esimees
jaanus.laugus@uusmaa.ee
+372 501 7040
www.uusmaa.ee/jaanus-laugus

unspecified-1

MIKA SUCKSDORFF
Partner, juhatuse liige
mika@uusmaa.ee
+372 517 4206
www.uusmaa.ee/mika-sucksdorff

Wismari ruut

Wismari 24 –

MÜÜDUD!

VIllardi ruut

Villardi 9 –

MÜÜDUD!

Graniidi8 ruut

Graniidi 8 –

MÜÜDUD!

Kotzebue ruut

Kopli loftid –

VARSTI TULEKUL!