Jevgeni Semjonov

Otsing

Jevgeni Semjonov

Pirita büroo juht, kutseline maakler (KKM 141135)

jevgeni@uusmaa.ee

+372 5348 6909

+372 6272600

Minust

Liitusin Uus Maa meeskonnaga 2006. aasta mais, alustades tegevust äärelinna üürikorterite maakleri assistendina. Käesoleval hetkel tegelen nii Tallinna linna eluruumide üürimise kui ka müügiga.

Oman bakalaureuse kraadi nii majanduses kui ka juuras. Lähitulevikus plaanin omandada magistrikraadi juuras.

Väga tähtsaks eduka tehingu sõlmimise juures pean läbirääkimisoskust. Lahendamatuid olukordi ei ole olemas, alati on võimalik leida kõigi poolte jaoks positiivne tulemus. Ületame kliendi ootused!

Kliendid minust

Tahaks anda Uus Maale positiivset tagasisidet ja nimelt tänada maakler Jevgeni Semjonovit, kes teeb oma tööd professionaalselt ja hea meelega. Tuleb tõsta esile tema probleemide lahendamise oskust, mis oli täitsa vajalik meie korteritehingus. Seal olid asjad, mis vaid Jevgeni abiga õnnestus lahendada. Meie koostööga olen väga rahul!
Maksim B.

Soovin tänada Jevgeni Semjonovit SUUREPÄRASE teeninduse ja meeldiva koostöö eest. Ta on väga abivalmis, kiire ja kompetentne.
Soovitan teda edaspidi kõikidele oma tuttavatele.
Anna V.

Maakler Jevgeni Semjonov osutus väga konkreetseks, kompetentseks ja meeldivaks suhtlejaks. Ei mäleta, millal oleksin ühegi firmaga nii kiirelt ja kenasti asju ajanud. Tänud veel kord Jevgenile! Julgen kindlasti ka edaspidi teie firma ja Jevgeni teenuseid kasutada, kui on vaja. Veelgi enam soovitan teid kõigile, kes vajavad abi kinnisvaraturul.
Triinu H.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo