Kadri Orro

Otsing

Kadri Orro

Kadrioru büroo nooremmaakler

kadri.orro@uusmaa.ee

+372 55 510608

Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabürooga 2018. aastal. Olles elanud ja töötanud aastaid välismaal, otsustasin sel aastal pöörata oma elus uue lehekülje ning tunnen, et just kinnisvara-ala on mulle kõige südamelähedasem.

Olen töökas, motiveeritud, positiivne ja rõõmsameelne, mulle meeldib suhelda erinevate inimestega ja pakkuda neile parimaid lahendusi. Kinnisvaramaaklerina mõistan, kui oluline on leida just see õige kodu, ning minu jaoks on tähtis anda endast parim, et see unistus täituks.

Oma isiklikuks eesmärgiks olen püstitanud saada oma ala tipuks end pidevalt koolitades ja täiendades. Oman kõrgharidust majandusarvestuse ja ettevõtluse juhtimise erialal ning olen õppinud ka sisekujundust. Aitan meeleldi teie kodu sättida profifotode jaoks võimalikult atraktiivseks, aitan ka asjaajamiste ja dokumentatsiooniga.

Kliendid minust

Täpne ja kiire tegutsemine maakleri poolt.
Piret V.

Professionaalne lähenemine - kiire info jagamine, teema valdamine, abivalmidus.
Minu jaoks tehti kinnisvara müügiprotsess väga mugavaks.
Marko K.

Korteri ost-müük toimus kiirelt, maakler oli sõbralik, abivalmis, otsis kiirelt küsimustele vastused, mida oli vaja teada, väga meeldiv kogemus oli.
Kristi K.

Kõik sujus kiirelt ja mugavalt ja info vahetus oli hea.
Valmar V.

Kadrilt sain alati kiireid ja profesionaalseid vastuseid nii SMS-si kui ka emailide vahendusel. Kordagi ei pidanud tundma, et ta kuidagi peale suruks oma pakutud korterit (nagu tekkis ühe teise maakleriga teisest firmast) ning tekkis usaldus mida samuti kõikidega paraku ei teki. Kindlasti tasub Uus Maa'l temasugust maaklerit hoida. Kiidan! :)
Aron-Ken V.

Kõik sujus ladusalt ja väga muretult. Olen lausa üllatunud pakutud teenuse mugavusest ning kvaliteedist.
Martin R.

Asjad said kiiresti ja korrektselt, ning meeldivalt aetud.
Maakler oli asjalik ning abivalmis.
Mart L.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo