Kaie Kass Agcay

Otsing

Kaie Kass Agcay

Juhatuse liige / Turundusjuht

kaie.kass-agcay@uusmaa.ee

+372 512 9111

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabürooga 2011. aasta septembris ja tunnen end privilegeerituna, et olen selle kinnisvarapere liige.

Minu eelnev töökogemus pärineb reklaami- ja kommunikatsioonitööstusest, milles veedetud 14 aastat on andsid mulle tugeva teadmiste- ja kogemuste pagasi. Seda saan nüüd rakendada täiesti uuel tasandil. Uues valdkonnas. Uute inimestega. Olen olnud paljude tuntud brändide loomise juures, neist kolme turuletulek on jõudnud “Aasta turundustegu” finaali. Samuti olen olnud seotud rahvusvaheliste kaubamärkide turule toomise ning turundusalase tegevuse planeerimisega Baltikumis. Arvan, et see on pagas, mis võimaldab mul kinnisvaraturundusse tuua värsket vaimsust.

Kinnisvara soetamine on iga inimese elus ilmselt suurim ja ajaliselt ilmselt pikaealisim investeering. Otsus saab alguse vajaduse defineerimisest. Ostu-müügi protsessidest saadud isiklik kogemus on teema, millest inimesed räägivad lugusid. Lood jäävad kestma. Üks kinnisvaraturunduse ülesannetest on luua baas selleks, et tüütu ja pikk protsess ning isiklike hirmude ja ebakindluse vaigistamine oleks hoopis üks tore lugu alates uue kodu mõtte tekkimisest, vaatamisest ja valimisest kuni esimese sooja koogi ahjust väljavõtmiseni. Lugu, mis veel kaks põlve edasi võib olla legend…

Kliendid minust

"Suur tänu sulle! Ma tahan sind tänada selle eest, et oled alati olemas meie jaoks. Kui on mure, siis ma tean alati, et sina aitad."
Ülve, äärelinna maakler

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo