Kairi Vanem

Otsing

Kairi Vanem

Kesk-ja vanalinna piirkonna maakler

kairi.vanem@uusmaa.ee

+372 51 75 225

+372 6272600

Minust

Olen lõpetanud Estonian Business School’i rahvusvahelise ärijuhtimise erialal bakalaureuseõppes ning jätkanud õpinguid magistriõppe turundusjuhtimises.
Kinnisvaravahendustegevusele olen pühendunud ligi kümme aastat ning tänaseks oman mitmekesiseid kinnisvara müügikogemusi. Aastatega olen aidanud väga paljudel õnnelikel inimestel oma kodu müüja, uut leida ja teha õigeid otsuseid kinnisvarasse investeerimisel.
Minu tegevusvaldkonda kuuluvad korterid, majad, eraldi spetsialiseerun kallima kinnisvara müügile. Nõustan oma kliente juriidiliselt ja müügi/turundusalaselt, olen abiks pangalaenu taotlemisel, hindamisaktide tellimisel.
Minu koostööpartnerid on loomingulised sisekujundajad, hinnatud arhitektid, nobedad remondimehed, tunnustatud advokaadid ja linnaplaneerimis spetsialistid. Aitan lahendada ja leida eksperdi kasutuslubade, korteri planeeringu muudatuste, juurdeehituste ja kõikide kinnisvara puudutavate dokumentide – ehitusseaduste ning ehitusregistritega kooskõlla viimiseks.

Iga kodu on oma omaniku nägu, ainulaadne ja omamoodi kallis. Olen väga õnnelik inimene, ma naudin tõeliselt oma elu ja tööd. Minu jaoks on edu teekond mitte sihtpunkt! Ma püüan igapäev olla parem, targem, innovatiivsem ja efektiivsem. Olla edukas tähendab olla õnnelik ning minu soov on näha kõiki oma kliente õnnelikena!

Vaata ka lähemalt minu facebooki töölehte: https://www.facebook.com/kinnisvaramaaklerKairiVanem/

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo