Katrina Belogorodtseva

Otsing

Katrina Belogorodtseva

Kinnisvara müügipartner

katrina.belogorodtseva@uusmaa.ee

+372 511 0226

Minust

Olen lõpetanud kõrghariduse sisearhitektina ning töötanud aktiivses müügis rohkem kui 10 aastat.

Olen sihikindel ja suhtun igasse töösse kohusetundlikult ning igasse klienti kui ainsasse. Minuga kohtudes jääb teiste sõnul kõige esimesena silma minu rõõmsameelsus.

Usun, et positiivsus ja usaldusväärsus on kõige alus ka töös ja kliendisuhetes.

Kinnisvara pakkus mulle alati tohutult huvi ja on olnud minu hobi pikemat aega. Olen liitunud UUSMAA’ga, kuna usun ja usaldan seda kaubamärki. Nagu olen juba maininud, usaldusel on suur “power”, milleta ei saa koostööd teha.

Minu jaoks on ülimalt oluline pakkuda kliendile täisväärtuslikku ja professionaalset teenindust, mille taga on tugev meeskond.

Kui tunned, et mina võin olla see inimene, kellega võib teha koostööd, siis võta julgelt minuga ühendust juba täna!

www.facebook.com/katrinapersonalbroker
@katbel_broker

Kliendid minust

Väga asjalik ning kohusetundlik maakler. Lahendab keerulised olukorrad kiiresti ja profesionaalselt.
ANGELA

Ülimalt kohusetundlik ja asjalik maakler. Aitas murekohti lahendada olenemata kellaajast ja päevast. Soovitan!
KASPAR

Katriniga oli väga meeldiv teha koostööd, kõik läks sujuvalt ja võimalikult kiirelt. Soovitan siiralt!
MARINA

Ostsin Katrina abiga 2018. aasta juulis endale esimese korteri Tallinnas ning iseloomustaks teda kui maaklerit, keda võiks selle elukutse korraliku esindajana esile tuua: võrreldes paljude teiste maakleritega, kellega pikal korteri otsingul (ca. 9 kuud) kokku puutusin, lähenes Katrina korteri müügile ka ostja huvidest lähtuvalt - ta soovitas korterit ka teist korda, ilma teiste huvilisteta vaatama minna, pidas kokkulepetest kinni ning mis minu hinnangul kõige tähtsam - müüs korterit sellisena nagu ta on. Ta ei ilustanud ega varjanud korteri detaile ning andis nõu pangatoimingutes, kuidas korteri planeeringust tingitud iseärasusi korrigeerida, huvitus minu ja korteri saatusest peale korteri ostu. Iseloomustaksin teda kui maaklerit, kes ei müü ainult ruutmeetreid, vaid ka kogemust. Ta on oma tegevuses hästi asjalik ning ostjast lähtuv! Aitäh!
ANDREI

Esmaklassiline ja südamega tehtud töö! Katrina positiivsus, põhjalikkus ja järjekindlus viib soovitud tehinguni. Väga soovitan!
KRISTINA

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo