Kontakt

Aiki Otsalt

Personalijuht

aiki.otsalt@uusmaa.ee

+372 5344 5163

+372 627 2600

Vaata profiili

Ailen Kuusik

Maakler / Kinnisvara nooremhindaja, tase 5, kutsetunnistuse nr...

ailen.kuusik@uusmaa.ee

+372 5373 0096

Vaata profiili

Aira Veelmaa

Äripindade kutseline maakler

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

+372 627 2600

Vaata profiili

Aivar Mänd

IT Spetsialist

aivar.mand@uusmaa.ee

+372 518 0789

+372 627 2600

Vaata profiili

Aivar Vilbo

Projektijuht

aivar.vilbo@uusmaa.ee

+ 372 58 600 999

+372 627 2600

Vaata profiili

Aleksandra Šikina

Äärelinna nooremmaakler

aleksandra.sikina@uusmaa.ee

+372 53 615 729

+372 627 2600

Vaata profiili

Aleksandra Slabikova

Äärelinna piirkonna maakler

aleksandra.slabikova@uusmaa.ee

+372 5839 8388

+372 627 2600

Vaata profiili

Alexey Yavnashan

Äripindade maakler

alexey.yavnashan@uusmaa.ee

+372 56 815 445

+372 627 2600

Vaata profiili

Andres Sihver

Kutseline kinnisvara hindaja (116105), EKHÜ liige

andres.sihver@uusmaa.ee

+372 517 2510

+372 627 2600

Vaata profiili

Angelika Arro

Kadrioru büroo maakler

angelika.arro@uusmaa.ee

+372 50 90 199

Vaata profiili

Anne Luur

Viimsi ja Pirita maakler

anne.luur@uusmaa.ee

+372 5697 6306

+372 627 2600

Vaata profiili

Anneli Tammisaar

Nooremmaakler

anneli.tammisaar@uusmaa.ee

+372 55 915 207

Vaata profiili

Anneli Veinsteins

Pärnu linna ja maakonna maakler

anneli.veinsteins@uusmaa.ee

+372 56 343 537

Vaata profiili

Anneliis Mägi

Nooremmaakler

anneliis.magi@uusmaa.ee

+372 56 867 960

Vaata profiili

Annett Armulik

Kadrioru büroo üürimaakler

annett.armulik@uusmaa.ee

+372 5825 2352

+372 627 2600

Vaata profiili

Anni Arm

Kesk- ja vanalinna maakler

anni.arm@uusmaa.ee

+372 51 02 773

+3726272600

Vaata profiili

Annika Karask

Äärelinna piirkonna maakler

annika.karask@uusmaa.ee

+372 5621 6236

+372 627 2600

Vaata profiili

Annika Leet

Kesk- ja vanalinna piirkonna konsultant

annika.leet@uusmaa.ee

+372 527 9189

+372 627 2600

Vaata profiili

Annika Orusalu

Kadrioru büroo maakler

annika.orusalu@uusmaa.ee

+372 502 4828

Vaata profiili

Anu Hinrikus

Harjumaa piirkonna nooremaakler

anu.hinrikus@uusmaa.ee

+372 56 848 585

Vaata profiili

Ardi Roosimaa

Juhatuse esimees, UMPA

ardi.roosimaa@umpa.eu

+372 504 8098

+372 627 2600

Vaata profiili

Argo Pillesson

Kutseline nooremhindaja, tase 5 (116112)

argo.pillesson@uusmaa.ee

+372 5552 7557

+372 627 2600

Vaata profiili

Argo Veide

Büroo juht, maakler

argo.veide@uusmaa.ee

+372 5624 1810

Vaata profiili

Ave Klaser

Äärelinna piirkonna konsultant

ave.klaser@uusmaa.ee

+372 5557 0055

+372 627 2600

Vaata profiili

Carmen Karjahärm

Kristi Djomini assistent

carmen.karjaharm@uusmaa.ee

+372 53 940 140

Vaata profiili

Christofer Klein

Pirita büroo maakler

christofer.klein@uusmaa.ee

+372 56 615 448

Vaata profiili

Danel Talpsepp

Äripindade maakler

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 56 667 437

Vaata profiili

Deniss Semtsenkov

Pirita büroo maakler

deniss.semtsenkov@uusmaa.ee

+372 53 324 844

Vaata profiili

Dmitri Makarov

Elamispindade maakler

dmitri.makarov@uusmaa.ee

+372 5696 6416

+372 627 2600

Vaata profiili

Eduard Sorokin

Äripindade maakler, KKM140512

eduard.sorokin@uusmaa.ee

+372 56222256

Vaata profiili

Egon Juhanson

Haabersti ja Mustamäe maakler

egon.juhanson@uusmaa.ee

+372 5682 3506

+372 62 72600

Vaata profiili

Eleri Kerde

Kadrioru büroo maakler (KMR 69699)

eleri.kerde@uusmaa.ee

+372 51 31 009

Vaata profiili

Eret Türk

Raamatupidaja

eret.turk@umpa.eu

+372 5622 5514

+372 627 2600

Vaata profiili

Eret Türk

Raamatupidaja

eret.turk@uusmaa.ee

+372 5622 5514

+372 627 2600

Vaata profiili

Erik Kuzovkov

Nooremhindaja

erik.kuzovkov@uusmaa.ee

+372 627 2600

Vaata profiili

Eve Kaunis

Kesk- ja vanalinna piirkonna konsultant (KKM170101)

eve.kaunis@uusmaa.ee

+372 503 1898

+372 627 2600

Vaata profiili

Eve Palmar

Raamatupidaja

eve.palmar@uusmaa.ee

+372 529 6370

+372 322 3601

Vaata profiili

Eveli Lindell

Kesk-ja vanalinna piirkonna maakler

eveli.lindell@uusmaa.ee

+372 5698 6406

+372 627 2600

Vaata profiili

Evelyn Danilov

Maakler, jurist

evelyn.danilov@uusmaa.ee

+372 516 4054

+372 337 9750

Vaata profiili

Evgenia Tretiyakova

Pirita büroo maakler

evgenia.tretiyakova@uusmaa.ee

+372 5830 8972

+372 627 2600

Vaata profiili

Feliks Krapp

Büroo juhataja, juhatuse liige, maakler

feliks.krapp@uusmaa.ee

+372 5593 6655

Vaata profiili

Fred Linnukütt

Äripindade juhtiv maakler ja kliendisuhete juht

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

+372 627 2600

Vaata profiili

Getlin Saart

Kutseline maakler (KKM 140511), Kutseline hindaja (116116)

getlin.saart@uusmaa.ee

+372 527 3482

+372 442 0380

Vaata profiili

Guido Miller

Tegevjuht

guido.miller@uusmaa.ee

+372 520 1872

+372 627 2600

Vaata profiili

Gundo Roosve

Maakler - äripinnad

gundo.roosve@uusmaa.ee

+372 5345 7275

+372 744 1144

Vaata profiili

Häid pühi!

Kohtume uuesti 28. detsembril!

uusmaa@uusmaa.ee

3726272600

Vaata profiili

Hannes Hallik

Juhataja, konsultant

hannes.hallik@uusmaa.ee

+372 502 7187

+372 337 9750

Vaata profiili

Heilin Reimand

Kutseline maakler (KKM 180412) - elamispinnad

heilin.reimand@uusmaa.ee

+372 524 1979

+372 744 1144

Vaata profiili

Helena Peiker

Kutseline kinnisvara hindaja (tase 6, kutsetunnistus nr 095291...

helena.peiker@uusmaa.ee

+372 5347 8757

+372 711 1144

Vaata profiili

Helena Poom

Kutseline kinnisvara nooremhindaja, tase 5 (119636)

helena.poom@uusmaa.ee

+372 58 118 141

Vaata profiili

Henry Pärn

Kutseline kinnisvara hindaja (095292), EKHÜ liige

henry.parn@uusmaa.ee

+372 526 6999

+372 627 2600

Vaata profiili

Igor Habal

Analüütik

igor.habal@uusmaa.ee

+372 5697 6272

+372 627 2600

Vaata profiili

Igor Habal

Analüütik

igor.habal@umpa.eu

+372 5697 6272

+372 627 2600

Vaata profiili

Igor King

Pirita büroo maakler

igor.king@uusmaa.ee

+372 5808 1020

Vaata profiili

Indrek Servinski

Kadrioru büroo maakler

indrek.servinski@uusmaa.ee

+372 52 256 52

Vaata profiili

Irene Pung

Maakleri assistent

irene.pung@uusmaa.ee

+372 55 40 671

Vaata profiili

Irina Krik

Kesk- ja vanalinna piirkonna juhtiv maakler

irina.krik@uusmaa.ee

+372 5650 6631

+372 627 2600

Vaata profiili

Irina Surmai

Lasnamäe maakler

irina.surmai@uusmaa.ee

+372 5562 1957

+372 627 2600

Vaata profiili

Jaanus Laugus

Juhatuse liige

jaanus.laugus@umpa.eu

+372 501 7040

+372 627 2600

Vaata profiili

Jaanus Laugus

Partner, juhatuse esimees

jaanus.laugus@uusmaa.ee

+372 501 7040

+372 627 2600

Vaata profiili

Jan Bortnovski

Pirita büroo maakler

jan.bortnovski@uusmaa.ee

+372 5810 0183

+372 627 2600

Vaata profiili

Janek Saarepuu

Maakler - elamispinnad

janek.saarepuu@uusmaa.ee

+372 5646 4299

+372 744 114

Vaata profiili

Jelena Plahhova

Kutseline kinnisvara nooremhindaja (127168)

jelena.plahhova@uusmaa.ee

+372 5300 9591

+372 337 9750

Vaata profiili

Jevgeni Semjonov

Pirita büroo juht, kutseline maakler (KKM 141135)

jevgeni@uusmaa.ee

+372 5348 6909

+372 6272600

Vaata profiili

Joonatan Hallik

Maakleri assistent

joonatan.hallik@uusmaa.ee

+372 55 585 400

Vaata profiili

Kadri Kärson

Kutseline vara hindaja (tase 7, kutsetunnistus nr 105040), Maa...

kadri.karson@uusmaa.ee

+372 526 0733

+372 744 1144

Vaata profiili

Kadri Orusalu

Turundusspetsialist

kadri.orusalu@uusmaa.ee

+372 520 1049

+372 627 2600

Vaata profiili

Kaie Kass Agcay

Turundusjuht

kaie.kass-agcay@uusmaa.ee

+372 512 9111

+372 627 2600

Vaata profiili

Kaija Kullat

Kesk- ja vanalinna piirkonna kutseline maakler (KKM 140505)

kaija.kullat@uusmaa.ee

+372 515 2945

+372 627 2600

Vaata profiili

Kairi Ummus

Jurist

kairi.ummus@uusmaa.ee

+372 502 2663

+372 6272600

Vaata profiili

Kairi Vanem

Kesk-ja vanalinna piirkonna maakler

kairi.vanem@uusmaa.ee

+372 51 75 225

+372 6272600

Vaata profiili

Karmen Kaljurand

Turundusspetsialist

karmen.kaljurand@uusmaa.ee

+372 5911 8037

+372 627 2600

Vaata profiili

Kätlin Vihul

Kutseline kinnisvara hindaja (116105), EKHÜ liige

katlin@uusmaa.ee

+372 5624 2264

+372 627 2600

Vaata profiili

Katrin Moss

Kadrioru büroo nooremmaakler

katrin.moss@uusmaa.ee

+372 58 999 553

Vaata profiili

Kaur Kuusalu

Kutseline nooremhindaja (119607)

kaur.kuusalu@uusmaa.ee

+372 5661 2951

+372 627 2600

Vaata profiili

Keit Pihl

Juhatuse liige

keit.pihl@umpa.eu

+372 509 3191

+372 627 2600

Vaata profiili

Kertu Ehaviir

Elukondliku kinnisvara juhtiv hindaja, kutseline kinnisvara hi...

kertu.ehaviir@uusmaa.ee

+372 528 5645

+372 627 2600

Vaata profiili

Ketlin Jundas

Harjumaa maakler

ketlin.jundas@uusmaa.ee

+372 56 289 389

+372 627 2600

Vaata profiili

Krista Sepp

Pärnu linna ja maakonna maakler, hindaja assistent

krista.sepp@uusmaa.ee

+372 56226054

Vaata profiili

Kristel Janno

Põhja-Tallinna piirkonna maakler

kristel.janno@uusmaa.ee

+372 5347 0555

+372 627 2600

Vaata profiili

Kristel Leit

Kutseline kinnisvara hindaja (116107), EKHÜ liige

kristel.leit@uusmaa.ee

+372 627 2600

Vaata profiili

Kristen Tamm

Konsultant

kristen.tamm@umpa.eu

+372 5656 5159

+372 627 2600

Vaata profiili

Kristi Djomin

Elamispindade tegevjuht, Kesk- ja vanalinna piirkonna maakler;...

kristi.djomin@uusmaa.ee

+372 5836 6286

+372 627 2600

Vaata profiili

Kristi Tobreluts

Müügijuht - kutseline maakler (KKM 141142), juhatuse liige

kristi.tobreluts@uusmaa.ee

+372 5328 5711

+372 744 1144

Vaata profiili

Kristina Leer

Äärelinna piirkonna kutseline maakler (KKM 141126)

kristina.leer@uusmaa.ee

+372 512 7089

+372 627 2600

Vaata profiili

Kristjan Ploompuu

Äripindade osakonna juhtiv konsultant

kristjan.ploompuu@uusmaa.ee

+372 5683 2434

+372 627 2600

Vaata profiili

Külli Friedrichson

Harjumaa juhtiv konsultant, Kutseline maakler (KKM 141119)

kylli.friedrichson@uusmaa.ee

+ 372 5649 0753

+372 627 2600

Vaata profiili

Külli Pärnpuu

Kadrioru büroo nooremmaakler

kylli.parnpuu@uusmaa.ee

+372 50 93 413

Vaata profiili

Lada Krutik

Pirita büroo nooremmaakler

lada.krutik@uusmaa.ee

+372 56 248 417

Vaata profiili

Laura Süld

Hindaja

laura.suld@uusmaa.ee

+372 56 212 830

Vaata profiili

Lenne Põder

Sekretär

lenne.poder@uusmaa.ee

+372 627 2600

+372 627 2600

Vaata profiili

Liisa Laud

Nooremhindaja
Lapsehoolduspuhkusel

liisa.laud@uusmaa.ee

+372 5686 8280

+372 627 2600

Vaata profiili

Liisi Sala

Pearaamatupidaja

liisi.sala@uusmaa.ee

+372 506 5764

+372 682 6506

Vaata profiili

Maksim Morgunov

Pirita büroo kutseline maakler (KKM 171127)

maksim@uusmaa.ee

+372 5809 3618

+372 627 2600

Vaata profiili

Malle Allese

Maakler

malle.allese@uusmaa.ee

+372 520 5544

+372 435 1361

Vaata profiili

Marek Kirjanen

Viimsi ja Pirita maakler

marek.kirjanen@uusmaa.ee

+372 5680 1015

+372 627 2600

Vaata profiili

Margarita Saarna

Raamatupidaja

margarita.saarna@uusmaa.ee

+372 511 5011

+372 733 7222

Vaata profiili

Marge Ambos

Turundusspetsialist

marge.ambos@uusmaa.ee

+372 5341 6900

+372 627 2600

Vaata profiili

Margit Sild

Kadrioru büroo juht, kutseline maakler (KKM130525),

margit.sild@uusmaa.ee

+372 515 0069

Vaata profiili

Margus Punane

Virumaa juhtiv konsultant, kutseline maakler (KKM 161124)

margus.punane@uusmaa.ee

+372 504 9998

+372 322 3601

Vaata profiili

Mari Lember

Kutseline vara hindaja tase 7

mari.lember@uusmaa.ee

+372 524 6643

+372 435 1361

Vaata profiili

Mari Liis Holzberg

Nooremmaakler

mari.liis.holzberg@uusmaa.ee

+372 58 928 613

Vaata profiili

Maria Truupõld

Mustamäe piirkonna maakler

maria.truupold@uusmaa.ee

+372 56 215 455

Vaata profiili

Marianna Elksnin-Vald

Kristjan Ploompuu assistent

marianna.elksnin-vald@uusmaa.ee

+372 5687 6646

+372 627 2600

Vaata profiili

Marika Raud

Maakler-elamispinnad

marika.raud@uusmaa.ee

+372 513 8718

+372 744 1144

Vaata profiili

Marina Hodus

Põhja-Tallinna juhtiv konsultant, kutseline maakler (KKM 1411...

marina.hodus@uusmaa.ee

+372 509 9765

+372 627 2600

Vaata profiili

Mark Shein

Konsultant

mark.shein@umpa.eu

+372 517 6505

+372 627 2600

Vaata profiili

Marko Laur

Kutseline kinnisvara hindaja (tunnistus nr 116106) - äripinna...

marko.laur@uusmaa.ee

+372 5646 4542

+372 744 1144

Vaata profiili

Mart Namsing

Maakler - äripinnad

mart.namsing@uusmaa.ee

+372 512 7420

+372 744 1144

Vaata profiili

Mati Savisikk

Maakler - elamispinnad

mati.savisikk@uusmaa.ee

+372 525 2751

+372 744 1144

Vaata profiili

Meelis Paldre

Harjumaa piirkonna maakler, EKMK liige

meelis.paldre@uusmaa.ee

+372 56 882 282

+372 627 2600

Vaata profiili

Meelis Tammre

Partner, juhatuse liige. Hindamisosakonna juhataja, kutseline ...

meelis.tammre@uusmaa.ee

+372 513 3381

+372 627 2600

Vaata profiili

Mehis Rassel

Äripindade maakler

mehis.rassel@uusmaa.ee

+372 5656 8080

Vaata profiili

Meret Kõrm

Kutseline vara hindaja (086130, äripinnad), EKHÜ liige

meret.korm@uusmaa.ee

+372 520 2800

+372 627 2600

Vaata profiili

Merike Ploom-Lindmaa

Elamispindade maakler

merike.ploom-lindmaa@uusmaa.ee

+372 5565 0198

+372 744 1144

Vaata profiili

Mervi Murdmets

Harjumaa piirkonna maakler

mervi.murdmets@uusmaa.ee

+372 56 265 175

Vaata profiili

Mihkel Kaarjärv

Äripindade nooremmaakler

mihkel.kaarjarv@uusmaa.ee

+372 56 857 530

Vaata profiili

Mika Sucksdorff

Partner, juhatuse liige

mika@uusmaa.ee

+372 517 4206

+372 627 2600

Vaata profiili

Mika Sucksdorff

Juhatuse liige

mika@umpa.eu

+372 517 4206

+372 627 2600

Vaata profiili

Monika Haljaste

Kadrioru büroo maakler

monika.haljaste@uusmaa.ee

+372 56 463 000

Vaata profiili

Nele Aart

Kutseline Maakler KKM 151126

nele.aart@uusmaa.ee

+372 5697 5217

+372 322 3601

Vaata profiili

Nele Aas-Valleriani

Kesklinna piirkonna nooremmaakler

nele.aas-valleriani@uusmaa.ee

+372 56 600 450

Vaata profiili

Norman Madiberg

Äripindade nooremmaakler

norman.madiberg@uusmaa.ee

+372 5110 987

Vaata profiili

Peeter Sepp

Juhatuse liige, maakler

peeter.sepp@uusmaa.ee

+372 517 8920

+372 442 0380

Vaata profiili

Piia Särev

Maakler

piia.sarev@uusmaa.ee

+372 522 0703

+372 435 1361

Vaata profiili

Pille Tali

Pirita büroo konsultant

pille.tali@uusmaa.ee

+372 5904 5023

+372 627 2600

Vaata profiili

Piret Paiste

Hindaja/maakler
Lapsehoolduspuhkusel

piret.paiste@uusmaa.ee

+372 5650 7660

+372 453 6873

Vaata profiili

Piret Pall

Harjumaa piirkonna maakler

piret.pall@uusmaa.ee

+372 5683 2450

+372 627 2600

Vaata profiili

Priit Sutt

Juhatuse liige, maakler

priit.sutt@uusmaa.ee

+372 55 28 883

Vaata profiili

Reet Raudsepp

Viljandi kontori juhataja

reet.raudsepp@uusmaa.ee

+372 509 0408

+372 435 1361

Vaata profiili

Riho Mõisaäär

Kuressaare büroo juhataja, kutseline maakler AKM 100504

riho.moisaaar@uusmaa.ee

+372 520 4955

+372 453 6873

Vaata profiili

Risto Vähi

Analüütik, PR- ja meediasuhtlus

risto.vahi@uusmaa.ee

+372 510 4669

+372 627 2600

Vaata profiili

Sergei Ivanov

Äripindade nooremmaakler

sergei.ivanov@uusmaa.ee

+372 56 308 842

Vaata profiili

Sergei Zahharov

Pirita büroo kutseline maakler (KKM 180432)

sergei.zahharov@uusmaa.ee

+372 5683 3391

+372 627 2600

Vaata profiili

Siim Soots

Juhataja, maakler

siim.soots@uusmaa.ee

+372 513 9545

+372 442 0380

Vaata profiili

Siire Milvek

Maakler

siire.milvek@uusmaa.ee

+372 528 0563

+372 442 0380

Vaata profiili

Silver Reek

Müügijuht, kutseline maakler (KKM180434), juhatuse liige

silver.reek@uusmaa.ee

+372 507 7035

+372 744 1144

Vaata profiili

Sirje Peetri

Maakler

sirje.peetri@uusmaa.ee

+372 56 490 195

Vaata profiili

Sten Renar Subatšjus

Kutseline nooremhindaja (119644)

sten.subatsjus@uusmaa.ee

+372 56 624 994

Vaata profiili

Sven Jalakas

Juhatuse liige

sven.jalakas@uusmaa.ee

+372 502 9930

+372 744 1144

Vaata profiili

Tanel Taluri

Marketingsharks.ee

tanel@marketingsharks.ee

6272600

Vaata profiili

Tatjana Prokofjeva

Kutseline kinnisvara hindaja (095300)

tatjana.prokofjeva@uusmaa.ee

+372 5557 7605

+372 337 9750

Vaata profiili

Tiit Matsi

Maakler

tiit.matsi@uusmaa.ee

+372 5452 4999

Vaata profiili

Tiiu Treimann

Maakler

tiiu.treimann@uusmaa.ee

+372 514 3545

Vaata profiili

Tomas Salamäe

Konsultant

tomas.salamae@umpa.eu

+372 5668 8773

+372 627 2600

Vaata profiili

Toni Nurmeots

Kutseline nooremhindaja (119630)

toni.nurmeots@uusmaa.ee

+372 627 2600

Vaata profiili

Tõnu Kuhi

Virumaa juhtiv hindaja, kutseline vara hindaja (116130)

tonu.kuhi@uusmaa.ee

+372 502 2114

+372 322 3601

Vaata profiili

Triin Hinrikus

Kutseline kinnisvara hindaja (116098), EKHÜ liige

triin.hinrikus@uusmaa.ee

+372 5368 2828

+372 627 2600

Vaata profiili

Triin Sirg

Kutseline maakler (KKM 120605) - Jõgevamaa

triin.sirg@uusmaa.ee

+372 5193 8583

Vaata profiili

Triin Sõro

Kesk-ja vanalinna piirkonna maakler

triin.soro@uusmaa.ee

+372 56 803 623

+372 627 2600

Vaata profiili

Triinu Heinluht

Kutseline kinnisvara hindaja (116097)

triinu.heinluht@uusmaa.ee

+372 5391 0678

+372 322 3601

Vaata profiili

Tuulika Mölder

Kutseline maakler (KKM 130517) - elamispinnad

tuulika@uusmaa.ee

+372 511 2223

+372 744 1144

Vaata profiili

Uno Kollamaa

Kutseline maakler (KKM116453)

uno.kollamaa@uusmaa.ee

+372 516 9772

+372 442 0380

Vaata profiili

Viktoria Ivanova

Kinnisvara nooremhindaja, tase 5 (tunnistus nr127162)

viktoria.ivanova@uusmaa.ee

+372 5814 5068

+372 744 1144

Vaata profiili

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo