Krista Sepp

Otsing

Krista Sepp

Pärnu linna ja maakonna maakler, hindaja assistent

krista.sepp@uusmaa.ee

+372 56226054

Minust

Tee kinnisvara juurde leidsin 2016. aastal. Kinnisvara on mulle alati huvi pakkunud, sest see valdkond on väga mitmekesine ja väljakutset pakkuv. Olen pühendunud oma tööle ja lähenen iga kliendi soovile individuaalselt, et tagada kliendi igakülgne rahulolu. Hoian oma kliente kinnisvara turul toimuvaga kursis ja annan neile tagasisidet käsiloleva kinnisvaratehinguga seotud toimingute kohta.
Eelnevalt tegelesin korterite renoveerimisega, mille käigus omandatud teadmised on kindlasti suureks plussiks kinnisvara müümisel.
Hariduse olen saanud sisekujundus erialal. Maakleritöö on andnud mulle suurepärase võimaluse ühendada huviala tööga. Armastan väga lisaks loovtööd- sisekujundust- vanast uue loomist, millega saan abiks olla ka klientidele.
Vaba aega veedan ma enda jaoks kallite inimestega. Peres on kasvamas kaks tütart.
Minu eripäraks on, et aitan Sul ka enne profipiltide tegemist sättida kodu. Meie bürool on head kontaktid pankadega, mis tõttu saan aidata läbirääkimistel laenusaamisega ja muudes küsimustes.
Soovin Teile turvalisi tehinguid!

Kliendid minust

Tänuavaldus!
Tänan meeldiva koostöö eest Krista Sepp´a ta on väga abivalmis, rõõmus,otsekohene, julge, töökas. Tänan kogu südamest Krista Sepp´a ja soovitan soojalt teistele inimestele, kes vajavad ausat ja lihtsat maaklerit.
Kaja Annusver 04.10.2017

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo