Kristel Janno

Otsing

Kristel Janno

Põhja-Tallinna piirkonna maakler

kristel.janno@uusmaa.ee

+372 5347 0555

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maa toreda kollektiiviga 2012 a sügisel, kuhu jõudsin pärast 17a müügikarjääri kahes järjestikuses suurfirmas (AS Ekspress Hotline ja AS Äripäev). Need aastad andsid mulle hindamatuid kogemusi keerulistes ja õpetlikes läbirääkimistes erinevate inimtüüpidega – kõike seda saan nüüd edukalt rakendada kinnisvara-alases töös, mis on minu kirg!

Minu tööpiirkond Uus Maas on populaarne ja perspektiivikas Põhja-Tallinn. Mulle väga sobib see, kuna elan ka ise juba üle 18 a Kalamajas ja armastan oma kodukohta.

Oma töös pean oluliseks pühendumist, eesmärkide püstitamist ja täitmist, ajaplaneerimist, pidevat õppimist ning teadmist, et ka kõige raskemates olukordades on võimalik leida lahendus! Pean iseenesestmõistetavaks püüdu töötada end parimate sekka ja seal püsida. Olen veendunud, et kui inimesele on antud võime ja ta on omandanud oskused, siis peab neid parimal viisil kasutama.

Võin julgelt öelda, et mul on vedanud elukutsega, tööandjaga ja vahvate kolleegidega. Uus Maas on mul mitmeid tublisid eeskujusid, kellelt õppimisele olen ülimalt tänulik. Oma missiooniks pean olla motiveerivaks eeskujuks ka algajatele maakleritele. Olen õnnelik inimene, sest armastan oma tööd ja iga minu päev erineb eelmisest. Saan palju head energiat sellest, kui olen endast parimat andes taganud klientide rõõmu ja rahulolu.

Parimaks komplimendiks pean, kui kliendid mulle ütlevad, et ma teen oma tööd südamega, sest nii see tõesti on.

Minu saavutused

AASTA ALUSTAJA 2013, käibelt 8. koht.
2014 käibelt 4. koht.
2015 käibelt 5. koht.
2016 käibelt 8. koht.
2017 Aasta Maakler 3. koht
2018 Aasta Maakler 3. koht

Kliendid minust

Kristel on suurepärane maakler - teeb oma tööd südamega, on ääretult abivalmis ning teeb rohkem, kui üks tavaline maakler teeks. Ta on oma klientidele 24/7 nõu ja jõuga abiks ning veendub esimesest sammust kuni lõpuni, et kõik osapooled oleksid rahul ning piisavalt informeeritud. Ta uurib lisaks ise täiendavalt kõikvõimalikku infot, mis aitab kaasa parima lahenduse saamisel. Kristel on parim maakler, keda oma elus kohanud olen! Kätlin S.

Kristel on alati väga abivalmis ja operatiivne. Teeb alati kõik, nagu lubab, kokkulepitud ajal ja kiiresti. On väga konkreetne ja äärmiselt põhjalik. Temaga tehinguid tehes võib alati kindel olla, et kõik läheb täpselt nii, nagu kokku lepitud. Kiidan!
Ivo S.

Kristel Janno on väga hea maakler, soovitan kõigile, kes soovivad osta või müüa korterit. Andis nõu ja mõtles kaasa, kui oli raskeid hetki seoses pankadega vmt. Väga osavõtlik, võtab oma tööd hingega ja teeb oma tööd pühendumusega.
Katrin M.

Väga professionaalne maakler. Väga usaldusväärne ning põhjalik. Väga meeldiv oli temaga koostööd teha. Küsimustele sai alati kiired vastused ning head nõud kõigi tehingut puudutavate küsimuste osas.
Triin K.

Mulle väga meeldib sinu suhtumine, samuti on alati väga tore vaadata inimest, kes oma asja rõõmuga ja kirega ajab, ausalt. Rõõmu,
Monica R.

Maakler Kristel Janno on väga hea suhtleja, hooliv klientide suhtes ja vastutulelik. Info liikus kiiresti, kordagi ei tekkinud tunnet, et oleks ootele jäetud. Esindas hästi nii klienti (korteri müüjat), kui ka mind (korteri ostjat), andis kiiresti vajalikku infot ja teatas Swedbangale soodustustest. Oli tunda, et Kristel soovib teha oma tööd parimal võimalikul viisil. Aitäh hooliva suhtumise eest!
Sirlet V.

Kristel suutis 9 kuuga maha müüa 5 keskmisest turuhinnast üsna palju kõrgema hinnaga korterit. Meie jaoks oli see oodatust märksa kiiremini ja väga positiivne tulemus. Kuigi vahepeal tundus, et Kristelil on liiga palju tööd korraga ette võetud, siis tegelikult sujus kogu protsess väga ladusalt ja professionaalselt. Tubli töö ja suured tänud. Alvar P.

Ütleks sulle veelkord aitäh väga ladusalt sujunud korteri soetamise protsessi eest. Olen ostuga väga rahul.
Parimatega Moskvast,
Lauri K.

Sa oled suurepärane kinnisvara maakler ja tegid mulle tehingu nii lihtsaks kui üldse võimalik. Sa oskad anda tagasisidet-mis on kinnisvara müüjale väga tähtis. Tänan sind veelkord suurepärase töö eest ja kuna olen sellises olukorras esmakordselt, siis oli sinust väga palju abi.
Ruth S.

Kristel on lihtsalt super! :) Professionaalne, loob realistlikud ootused, annab head nõu ja hoiab kogu protsessi vältel osapooli hästi kursis. Väga vinge maakler, soovitaks kindlasti sõbrale.
Martin S.

Kristel on oma töös professionaal. Mulle soovitas Kristelit hea tuttav ja olen talle tänulik. Mulle kuuluv korter muudi soovitud hinnaga ja hea aja jooksul ,kogu protsess kulges sujuvalt. Kindlasti kasutan Kristeli teenuseid edaspidi kui vajadus tuleb. Tänan. Erika E.

Kristel on niivõrd professionaalne maakler ja muidugi täiesti imeline inimene, mis ma küll ilma temata teinud oleksin, otse öeldes mitte kui midagi... Enne korteri üürimist tegid nad koos fotograafiga imekaunid fotod korterist, asjaajamine oli megakiire ja tänu tema vaistule sain ka korralikud, viisakad ja hästi toredad üürnikud, mida paremat veel tahta:-).
Uus Maa büroos kõik toimib, alates ostust-üürimisest, paberimajandus s.h inglisekeelne leping oli kiiresti valmis ja korrektselt vormistatud (ma ikka vahe peal Kristelilt küsisin, et kas ta vahepeal magab ka:-). Mailindus ja muu korraldamine lihtsalt ülikiire ja väga korrektne ja asjalik.
Supertöö Kristel, oled mu ingel, mida ma ilma sinuta teinud oleksin!
Soovin sulle ja Uus Maale palju häid ja toredaid kliente!
Aala P.

Kristel Janno on suurepärane maakler! Aktiivne, avatud, asjatundlik ning otsekohene. Mulle väga meeldis vahetu ning põhjalik tagasiside ning ülevaade asjade kulust- olgu see siis hea või halb. Ei jätnud kunagi midagi õhku rippuma. Ei kaota optimistlikku meelt ka raskemates olukordades. Ta tegi palju rohkem kui ma temalt oleks oodanud minu armsa kiiksuga katusekorteri müügis. Nt. ta ajas kuskilt välja/leidis puuduvad kasutusloa dokumendid paberkandjal, sest internetis need puudusid. Super maakler!
Karin P.

Maakler Kristel Janno-ga oli äärmiselt meeldiv kogemus. Oleme elukaaslasega paljude maakleritega kokku puutunud uue elukoha soetamisel ning on jäänud palju vajaka maakleritega koostöö sujumisel. Kristel Janno-ga sujus koostöö äärmiselt meeldivalt. Olime koguaeg informeeritud järgnevatest sammudest ja pilt oli selge. Kindlasti soovitame Kristel Jannot ka oma tuttavatele!
Mirko ja Marta

Kristel oli juba esimesel (telefoni) vestlusel väga osavõtlik, hea kuulaja ja soovitaja. Alati särav ja rõõmsameelne. Alati kättesaadav ja tema nõuanded ja soovitused olid asjakohased. Korteri müük sujus kiiresti ja minu jaoks väga lihtsalt. Kindlasti julgen soovitada ka oma tuttavatele.
Küllike P.

Maakler hoidis meid kursis müügi edenemisega (kas on olnud huvilisi, mis on pakutud hinnaks, mis on nimetatud puudused jmt). Tehingu lõppfaasis ajas asjalikult korda dokumentatsiooni, esitas andmed notarile, suhtles minu ja korteri ostjaga vajalikel teemadel. Korteri müük ei jäänud venima. Oskas ostjatele tuua välja korteri head küljed.
Kristi P.

Kristeliga oli ülilihtne ja tore suhelda, täitis kõik minu soovid ja mõtles koguaeg kaasa. Ei oska paremat maaklerit tahta, soovitan kõigile ja olen juba kõigile oma tuttavatele rääkinud, et mul oli nii tore maakler, kes oli super suhtleja ning hea inimene.
Angela P.

Maakler ülimalt meeldiv, sõbralik, kuid samas konkreetne. Seisis meie huvide eest, andis head nõu, ühesõnaga oli igati mõistlik ja toetav. Peamine oli, et sai inimest 100% usaldada.
Liina L.

Kristel reageeris meilidele, telefonikõnedele, sõnumitele alati muljetavaldava kiirusega ning suutis ka ebatavalisematele ja keerulisematele muredele/väljakutsetele lahendusi leida ja aidata asju korraldada. Kristeli toel on kinnisvara soetamine märksa kergem protsess, kui võiks karta, ning soovitan teda rõõmuga ja julgelt kõigile.
Aet P.

Kristel on väga professionaalne maakler. Temaga oli alati tore suhelda. Kõik tema soovitused olid asjakohased ja vajalikud ning tihtipeale meie ise ei oskaks selle peale jõuda. Oleme Kristelile äärmiselt tänulikud, et ta aitas meile nii uut kodu endale muretseda, kui vana maha müüa.
Irina ja Aleksandr Z.

Ütlemata meeldiv koostöö, suur pühendumine ja täielik professionaalsus!
Argo A.

Kristeliga läks kõik sujuvalt ja kõik toimis nii, nagu kokku lepitud!
Silver A.

Tõeliselt meeldiv kogemus ja veelgi meeldivam inimene! Kohtusime juba jaanuari paiku, kui käisime korterit vaatamas. Sellest ajast saadik hoidis Kristel meid meeles, kui kolimisaeg lähenes oli igati super abiks ning saatis erinevaid pakkumisi, ühtlasi leidis meile ka meie praeguse kodu. Oleme ülimalt tänulikud talle, on näha, et teeb enda tööd südamega ja on igati professionaalne.
Heija-Maarja perega

Kristel tegi oma tööd perfektselt. Aitas igati kõiki küsimusi lahendada ning oli väga kannatlik. Super diil!
Juri ja Taissia D.

Väga abivalmis ja sõbralik maakler. Tundsin/tunnen ennast turvaliselt kuna kõik on ametlik,samuti maakleri ausus tekitas ka turvatunde. Kui on küsimusi tekkinud, siis olen kiirelt vastused saanud.
Cathy E.

Kuna viibin Eestist eemal ja mul eelmised yyrnikud ootamatult lahkusid, siis ilma temaga oleksin väga hädas olnud.
Kristel tegi kõik, et leida hea üürnik, toetas igas võimalikus küsimuses. Kristel isegi tegi kiire koristuse enne üürniku kolimist minu armsas pesas! Paremat maaklerit annab leida. Soovitasin teda kindlasti ka teistele. Mul oli tõesti raske ise endal eemalt asju korraldada ja vajasin kedagi usaldusväärset. Kristel oli seda kohe kindlasti. Suhtles üürnikega, korraldas imelised pildid, kuulutuse, suhtles minu ehitajaga jms. Super! Oleksin väga väga hädas olnud ilma Kristelita nüüd.
Halina M.

Kristeliga oli esimene koostöö, kui üürisin oma korterit ning hiljem ka siis, kui müüsin korterit. Mõlemal juhul jäin Kristeliga äärmiselt rahule! Kuna ma ei ela Eestis, siis vajasin ilmselt nn keskmisest rohkem abi erinevate toimingute jaoks ning Kristel oli alati väga abivalmis ja entusiastlik kõiges aitama nii nõu kui isegi jõuga. Vastas ka küsimustele/kirjadele väga kiiresti ning seda ka pühapäevaõhtuti:) Pakkus alati väga asjalikke lahendusi, jagas infot jne. Kaldun arvama, et ta on seda tüüpi maakler, kellega jäävad rahule kinnisvaratehingu mõlemad pooled.
Marion P.

Suurepärane töö. Kiired reageerimised ja kiired vastused. Kogu protsess liikus täpselt nii nagu peab! Väga hästi tehtud!
Marge A.

Suurepärane töö. Kiired reageerimised ja kiired vastused. Kogu protsess liikus täpselt nii nagu peab! Väga hästi tehtud!
Kristo E.

Maakler oli usaldusväärne, professionaalne. Maakler vahendas kohe kõik vajalikud dokumendid, tekkis tunne, et maakler teeb tööd südamega, saab aru nii ostja kui ka müüja vajadustest. Urmo E.

Väga hästi oma ala valdav, hooliv ja sõbralik. Olen oma kirjadele vastuse saanud hoolimata Kristeli õhtusest enda kvaliteetajast. Olen väga rahul ja edu Teie firmale. Anne V.

Kõik toimingud olid kiired, korrektsed ja asjalikud. Lisaks ka sõbralik ja meeldiv suhtlemine. Reet N.

Äärmiselt abivalmis, kannatlik ja asjalik. 110% rahul. Anni A.

Teenindus oli väga vastutulelik ning läks kaugemale pelgast vahendusteenusest. Sain palju informatsiooni ning abi, isegi korteri värskendamisel välismaalt enne üürimist. Raske ette kujutada, mida veel soovida. Martin A.

Kristel on lihtsalt parim! Kiire, sõbralik ja professionaalne. Väga vastutulelik ja painduv. Usaldasin ise välismaal olles peaaegu pimesi oma korterile üürilise leidmise temale ja Kristel vahendas ja tegutses väga osavalt ja kiirelt. Kindlasti soovitan kõigile oma tuttavatele! Kadri U.

Kristel oli lihtsalt super.
Pöördusin tema poole ning sain koheselt teada mida, kuidas ning mis järjekorras tegema peab.
1. Hindamisakt
2. fotograaf, kuulutus läks üles
3. võtmed maaklerile ning tema toimetas juba huvilistega edasi.
Usun, et meil oli esimesest kohtumisest kuni ostja leidmiseni ikka üsna lühike periood. Olen väga-väga rahul! Mari-H. K

Ülimalt profesionaalne lähenemine Kristeli poolt. Ükski küsimus või probleem polnud tema jaoks ületamatu ning keerulise tehingu juures suutis meid pidevalt rahustada, et kõik läheb kenasti.
Super töö! Gerli M.

Suurepärane suhtlus, väga kiire reageerimine kirjadele, jooksvatele küsimustele vastati lennult, väga sümpaatne- nagu pereliige. Eve U.

Kristel on olnud asendamatu. Elan Brüsselis ning mul on Tallinnas korter. Kristel on leidnud mulle juba teise üürniku, aidanud remondiga, mööblit valinud ja vahetanud, koristanud ja teinud kõike mida ma ise ei saa teha. Ta on teinud kõike alati kiiresti, efektiivselt, sõbralikult ja abivalmilt. Ta on ka mu üürnikud valinud väga hästi. Ta on veenev põhjus, miks just teie bürood kasutada. Silva A.

Kristel jättis kohe esmamuljena väga meeldiva ja positiivse ellusuhtumisega inimese mulje. Edasises kontaktis oli väga osavõtlik ning abivalmis. Väga rõõmustav kohtumine toreda inimesega, mis jättis ka ettevõttest hea üldmulje. Eva-Liisa L.

Kristel aitas leida väga sobiliku üürilise ja aitas korterit viia vastavusse
üürniku soovidega.Ma ei leia tema töös mingeid momente, mida oleks
võinud teha paremini. Jaan O.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo