Lenne Põder

Otsing

Lenne Põder

Sekretär

lenne.poder@uusmaa.ee

+372 627 2600

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2001. aasta sügisel ning olen tänaseni Uus Maa sekretär. Pärast keskkooli lõpetamist õppisin Tallinna Kergetööstustehnikumis sekretäri ja arhiivinduse erialal. Enne Uus Maasse tulemist töötasin Riiklikus Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuses ning ka Eesti Energias sekretärina.

Oma igapäevatöös suhtlen pidevalt klientidega ja teiste kolleegidega ja see on mulle alati meeldinud. Sekretäritöö kinnisvarabüroos pakub mulle palju võimalusi suhelda väga erinevate inimestega ning ma tunnen siirast rõõmu ja rahulolu, kui saan klienti aidata.

Uus Maa kaastöötajaid pean väga rõõmsameelseteks ja vastutulelikeks ja see muudab mu töötamise palju lihtsamaks. Olen kindel, et meil on parim meeskond.

Vabal ajal meeldib mulle tegeleda muusikaga ja suhelda lähedaste inimestega. Võimaluse korral viibin palju aega looduses ja käin matkamas.

Minu saavutused

2009. aastal kuulutas Äripäeva portaal sekretar.ee mind aasta parimaks sekretäriks.

Kliendid minust

Soovin teatada, et olen teie firma töötajate poolt meeldiva ja professionaalse suhtlemise osaliseks saanud. Suured tänud tahaks öelda teie sekretärile Lenne Põderile, kes suunas mind õigele inimesele. Maakler Jevgeni Semjonov osutus väga konkreetseks, kompetentseks ja meeldivaks suhtlejaks. Ei mäleta, millal oleksin ühegi firmaga nii kiirelt ja kenasti asju ajanud. Tänud veelkord Jevgenile! Julgen kindlasti ka edaspidi teie firma ja Jevgeni teenuseid kasutada, kui on vaja. Veelgi enam soovitan teid kõigile, kes vajavad abi kinnisvaraturul.
Triinu H.

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo