Maksim Morgunov

Otsing

Maksim Morgunov

Pirita büroo kutseline maakler (KKM 171127)

maksim@uusmaa.ee

+372 5809 3618

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maa meeskonnaga 2010. aastal. Praegusel hetkel tegelen Tallinna linna eluruumide ning äripindade üürimise ning ka müügiga.

Oman bakalaureuse kraadi majanduse valdkonnas.
Olen töötanud eelnevalt panganduse valdkonnas, seega kindlasti saan aidata oma kliente ka laenu saamisel ja konsulteerida pangaalastes küsimustes. Novembris 2012 sooritasin edukalt maakleri kutseeksamit.

Alates 2012 sügist pakun oma objekte Venemaa turule.

Olen hea suhtleja ja kuulaja, mis on väga tähtis kinnisvaratehingute juures. Usun, et igale Teie probleemile leiame lahenduse, kuna koos me suudame kõike!

Helista! Minu telefon on alati sees!

Kliendid minust

Lugupeetud Uus Maa Tallinn Kinnisvarabüroo juhtkond!

Tahan Teid informeerida, et Teie firma meeskonnas Tallinnas teevad tööd väga professionaalsed spetsialistid ning oma eriala valdkonnas kompetentsed inimesed. Vaatamata sellele raskemale “äritegemise” perioodile Euroopas ja ka Eestis, mil maaklerid peavad koostööd tegema väga närviliste klientide või väga vastikute tüüpidega, kellega peab väga ettevaatlikult tehingud dokumenteerima, on Teie firma spetsialistid alati tasakaalustatud, omavad vajalikku informatsiooni, reageerivad kiiresti esitatud küsimustele ning on alati mobiilsed.

Minul ja minu perekonnal õnnestus suhelda ja ka praegu veel suhtleme Teie firma maakleri Maksim Morgunoviga. Leidsime tema kontakti Teie firma kodulehelt ning me ei olnud temaga enne seda suhelnud, kui meil oli vaja oma korter Tallinnas üürile anda. Ise elan Hispaanias, kuid minu perekond elab Tallinnas – noored inimesed, väikeste lastega ja nad ei olnud kompetentsed kinnisvara üürileandmise protseduuri korraldamisel. Ise jälgin nüüd Hispaaniast, kuidas meie kinnisvara reklaamitakse, kuidas Teie firma maakler konsulteerib ja annab operatiivselt informatsiooni, kuidas teha paremini ja kellele võiks meie korteri üürile anda, tehtud on ilusad pildid ning kirjeldus ja Maksim on alati punktuaalne ning valmis reageerima kas meie või klientide poolt erinevatest keskkondadest esitatud küsimustele.

Tean väga hästi elu- ja palgataset, mis praegu Eestis on, tean kuidas spetsialistid on alahinnatud mitte ainult kinnisvaratehingutes, samas kui Euroopas oleks neil rohkem võimalusi vähem pingutades, sest näiteks Hispaanias teevad kinnisvabürood tööd kella 10-st kuni 15.30ni (kohvitunnid ja lõunaaeg on sees).

Sellepärast otsustasin kirjutada Teie firma juhtkonnale, et osa sellest kompetentsusest ja asjasse suhtumisest Teie firma spetsialistidel on seotud Teie firma imidziga, sest austus oma ameti vastu ja valmisolek edukalt tehinguid sooritada ei toimi ilma toetuseta ärijuhtkonna poolt.

Tänan veel kord ja soovin edu ja heaolu maaklerile Maksim Morgunov ning samad sõnad Teie firma juhtkonnale.

Lugupidamisega Ljudmilla S, Real Estate Mananger in Spain

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo