Marek Kirjanen

Otsing

Marek Kirjanen

Viimsi ja Pirita maakler

marek.kirjanen@uusmaa.ee

+372 5680 1015

+372 627 2600

Minust

Mul on väga hea meel kuuluda Uus Maa kinnisvarabüroo rõõmsameelsesse ja professionaalsesse kollektiivi.

Olen Pirita ja Viimsi piirkonna maakler. Mulle meeldib müügitöö, seal on alati palju asjaajamist ja suhtlemist ning pärast edukaid tehinguid klientide sära silmis motiveerib aina paremat teenust pakkuma.

Kinnisvaraalaste küsimustega aitan alati rõõmuga ning koostöös Teiega leiame parima lahenduse!

Kliendid minust

Sõbralik suhtlemine, professionaalne nõustamine ja oodatust parem lõpptulemus.

Anu A.


Marek on ääretult informeeritud teenusest, mida ta pakub. Ta on hea suhtleja, oskab suunata, häid soovitusi jagada! Minu jaoks on meeldiv, et Marek annab inimestele ise otsused langetada. Ta on väga mõistev, rahulik ja meeldiv inimene, kellega koostööd teha. Tema kaudu sai korter ostetud ja see tehing oli super meeldiv. Ta hoiab sidet oma klientidega, kuulab ja arvestab nende soove! Super! Aitähh!!!!!

Kaja L.


Marek on inimene, kes tegi oma töö efektiivselt, kiirelt ja korralikult. Inimene keda saab usaldada ja soovitada teistele.

Marek R.


Marek tegi oma tööd põhjalikult ja pühendunult, pakkus kerkinud probleemidele aktiivselt lahendusi ning koostöö temaga oli meeldiv.

Elo H.


Kõnealune maakler näitas meile mõned aastad varem maja, mida me küll ei ostnud, aga kõikidest maakleritest, kellega siis kokku puutusime, jättis Marek Kirjanen kõige parema mulje. Seega, kui mul teenuse vajadus tekkis, pöördusingi otse tema poole.

Katrin K.


Meeldiv ja professionaalne teenindus. Tema tööle pühendumus, asjatundlikkus ja valmidus paindlikkusele parima tulemuse saavutamiseks.
Kiidan maaklerit ja soovitan!

Merit Õ.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo