Meelis Paldre

Otsing

Meelis Paldre

Harjumaa piirkonna maakler

meelis.paldre@uusmaa.ee

+372 56 882 282

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maaga 2016. aasta septembris ning tunnen, et olen leidnud töö, mis pakub rahuldust ja väljakutseid ning sobib hästi minu olemusega. Maakleritöö juurde viis mind soov õppida paremini tundma kinnisvara valdkonda ja sellesse investeerimise võimalusi. Tutvusin eelnevalt erinevate kinnisvarabüroodega ning Uus Maa kasuks panid mind otsustama sõbralik ja toetav meeskond, väärikas ajalugu ja läbimõeldud koolitussüsteem. Olen uhke ja tänulik, et saan olla osa sellisest meeskonnast!

Õppisin noorena Tallinna Tehnika Ülikoolis arvuteid ja Tartu Ülikoolis inglise filoloogiat, aga töötanud olen hoopis müügi valdkonnas üle 20 aasta. Kuigi eelnevad kogemused müügist on maakleritöös kindlasti kasuks, olen maaklerina palju huvitavat juurde õppinud, just kliendisuhete ja aktiivse müügi valdkonnas.

Oma iseloomult olen rõõmsameelne ja abivalmis. Olen aastaid laulnud Tallinna Kammerkooris ja tegelenud põnevate enesearengu teemadega. Armastan reisida, looduses liikuda, häid filme vaadata ja abikaasaga koos maitsvaid sööke valmistada :).

Maakleritöös on vaja ergast meelt ja arenemisvõimet, kuna seadused muutuvad, iga objekt on erinev ja iga klient on eriline. Minu eesmärgiks on olla iga kliendi jaoks just tema vajadustele vastav parim maakler ning pakkuda sõbralikku, asjatundlikku ja kvaliteetset abi kõigis kinnisvaraküsimustes.

Minu saavutused

Parim nooremmaakler 2016

Kliendid minust

Tagasisideks märgin, et jõudsime käia vaatamas ca 20 korterit ning suhelda erinevate maakleritega ning tahame Teid hea ja asjatundliku töö eest tunnustada. Kindlasti üks parimaid maaklerikogemusi siiani!

Soovin edu müügiga ning ka edaspidiseks!

Tervitades
Asko & Kaire

Vaata minu kõiki pakkumisi

© 2017 Uus Maa Kinnisvarabüroo