Tornmaja Maardu 12

Otsing

Tornmaja Maardu 12
Uus kaasaegne tornmaja Maardu 12

  Andmed

  ID: 584259 / 100

  Maardu kesklinnas on ehitamisel uus kaasaegne tornmaja Kallasmaa vaikse liiklusega tänaval.

  Alates 4. korruse akendest avaneb imeilus vaade merele. Ülemistel korrustel asuvad luksuslikud penthausid. Kõik korterid on avarad ja valgusküllased. Kõikidel korteritel on rõdu ning soklikorrusel panipaigad.

  MONOLIITNE KONSTRUKTSIOON
  Monoliitset tehnoloogiat kasutatakse ehituses laialdaselt. Monoliitne konstruktsioon annab tugeva hoone, mis garanteerib hoone püsimise heas seisukorras vähemalt 100 aastat.

  ERALDI SOOJAARVESTID
  Igal korteril on individuaalne arvesti, mis aitab reguleerida kulusid ja säästa raha. Kuna igal korteril on oma arvesti, saab toatemperatuuri reguleerida oma vajadustele vastavalt.

  KORTERID MEREVAATEGA
  Kõige olulisem lisaväärtus ülemiste korruste korteritel on suurepärane panoraamne merevaade. Kõik korterid on väga vaiksed ning tänavamüra ei kostu. Selles piirkonnas on heitgaaside tase väga madal.

  3 SISEVIIMISTLUSE VARIANTI
  Me pakume kortereid koos siseviimistlusega, mis annab võimaluse peale võtmete kättesaamist kohe sisse kolida. Uude majja kolides on kogu siseviimistlus värske ja Teie enda poolt valitud. Ei mingit vana ümber tegemist!

  ARENENUD INFRASTRUKTUUR
  Valmivas kortermajas on avatud ja kinnine parkla ning mänguväljak. Jalutuskäigu kaugusel asub kõik elamiseks vajalik, näiteks erinevad kauplused ja lasteaiad. 5-minutilise autosõidu kaugusel asub Maardu järv, kus suvel saab aega veeta ja loodust nautida. Järveni viivad ka terviserajad.

  TALLINNA KESKLINN AINULT 15 MINUTI AUTOSÕIDU KAUGUSEL
  Väga hea ühendus Tallinnaga Vana-Narva maantee ja Peterburi tee kaudu – Tallinna kesklinn on ca 15 min autosõidu kaugusel. Regulaarne bussiühendus Tallinnaga: ühistranspordi peatusteni on 7 minutit jala, sealt käivad linna nii bussid kui marsruuttaksod.
  Helista ning küsi lisa!

  NB! Kõik pildid ja graafilised materjalid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsuseid.

  Asukoht

  Aadress: Maardu, Maardu, Harjumaa

  © 2017 Uus Maa Kinnisvarabüroo