Tähetorni Tehnopark

Otsing

Tähetorni Tehnopark
Läbimõeldud ja terviklik tehnopark Lääne-Tallinnas!

  Andmed

  ID: 648147 / 106

  Tehnopargi 20,5 ha suurune arendusala ehitatakse välja äriotstarbelise hoonestuse jaoks, mis on sobilik tootmis-, laondus-, logistika- ja kaubandusettevõtetele. Kokku on tehnopargis kahe kehtestatud detailplaneeringu järgi 26 krunti ning detailplaneeringutega ettenähtud ehitusmahtu kuni 150 000 m2.

  Tähetorni Tehnopark asub tiheda liiklusega Paldiski maantee ääres Lääne-Tallinnas Haabersti linnaosas. Lähedusse jäävad Põhja-Eesti üks suurimaid kaubanduskeskusi Rocca Al Mares, TTÜ Tehnopol ning Laki ja Mustjõe tänavate tööstuskvartal. Tähetorni Tehnopargil on hea ühendus kesklinnaga, mis paraneb veelgi Haabersti mitmetasandilise ristmiku väljaehitamisega. Samuti on logistiliselt mugavad ühendused Paldiski sadamaga, Tallinna Ringteega ning Tallinna ja Muuga sadamatega.

  Tehnopargi arendaja Tähetorni Tehnopark OÜ pakub ettevõtetele paindlikke lahendusi: üürida või osta äripind, mis on ehitatud vastavalt ettevõtte vajadustele. Detailplaneering võimaldab kruntide omavahelist liitmist, mis annab paindlikkust rajada ka suurema ehitusaluse pinnaga hooneid.

  Täpsema info saamiseks võtke kindlasti ühendust maakleriga, kes aitab leida just teile sobiva lahenduse.

  Asukoht

  Aadress: Härgmäe, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

  Privaatsuspoliitika
  © 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo