Tiskrekodud

Otsing

Tiskrekodud
Valmis korterid hinnatud Tiskre elurajoonis.

  Andmed

  ID: 708315 / 108

  Armastatud Tiskres, aadressil Taludevahe 65 on valminud moodne ja ilus kortermaja!

  Mugava planeeringuga kaasaegsed kodud sobivad nii suurtele kui väikestele peredele. Igal korteril on rõdu, mis on lausa loodud päikese nautimiseks. Ülemise korruse korteriomanikud saavad uhkeldada terrassi ning võrratu vaatega merele ja päikseloojangule. Elamul on B-energiaklass, sooja annab oma gaasiküttekatel. Igas korteris on soojustagastusega sundventilatsioon.

  Kodu muudavad turvaliseks ja rahulikuks piirdeaed ning maantee poolt müratõkkesein. Maja ümbrus on haljastatud ning pere pisemad saavad hoovi vahva mänguplatsi. Vaid mõnesaja meetri kaugusel asub mõnus rand. Lähedal on kergliiklustee, mis võimaldab mugavat liiklemist nii jalakäijatele kui harrastussportlastele. Samas on ka bussipeatus.

  Iga korteri juurde kuulub panipaik, mis on juba hinna sees. Parkimiskoha maksumus lisandub hinnale ning siin on kaks võimalust – autokoht suletud ruumis maja esimesel korrusel maksab 6000 eurot, maja ees hoovis aga 2500 eurot. Korterisse nr 13 on paigaldatud köök, mille maksumus 6200 eurot lisandub korteri hinnale.

  Vaadake ka meie kodulehte: https://www.tiskrekodud.ee

  Helistage julgelt, küsiga lisa ja tulge korteritega tutvuma!

  Asukoht

  Aadress: Taludevahe tn , Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond

  Privaatsuspoliitika
  © 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo