PRIISLE 16

Otsing

PRIISLE 16

  Andmed

  ID: 722822 / 35

  Priisle Äripark on uus arendatav logistika- ja tööstuspark Ida-Tallinnas.
  Arendamisel on ligi 22 000 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindasid, mis võimaldavad Teie ettevõttel paindlike ruumilahenduste näol koondada lao- või tööstusruumid büroo- ja esinduspindadega ühe katuse alla. Rajatav äripark laiub kokku 3,1 hektarisel maa-alal ning on plaanitud valmis ehitada neljas etapis. Priisle Äripargis on ruumilahendusi alates 90 m2 kuni 2000 m2

  Asukoht Laagna tee ja Narva maantee vahelisel alal tagab kiire ühenduse kesklinnaga. Siia pääseb hästi Ida-Tallinna põhimagistraalidelt – Peterburi teelt ja Laagna teelt ning kiire ühendus on Tallinna ringtee, Muuga sadama ja Vana-Narva maantee tööstuspiirkonnaga. See kõik teeb Priisle Äripargi lokatsiooni logistiliselt väga väärtuslikuks. Lisaks tagab Lasnamäe lähedus ning võimalusterohke ühistranspordiühendus tööjõu olemasolu.

  Hetkel arendatava II etapi valmimistähtajaks on planeeritud 2017 sügis. Uues hoones saavad olema pinnad vahemikus 270-440 m2, mida on soovikorral võimalik omavahel ka kombineerida. Praeguseks on hoone 4100-st ruutmeetrist broneeritud juba enam kui 1400 m2. Kiirematel võimalus ka ruumide siseplaneeringus kaasa rääkida.

  Asukoht

  Aadress: Priisle , Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

  © 2017 Uus Maa Kinnisvarabüroo