Jaama 71

Otsing

Jaama 71

  Andmed

  ID: 1006916 / 54

  Uued korterid renoveeritavas kortermajas Tartu kesklinna vahetus läheduses aadressil Jaama tn 71.

  Jaama 71 korterelamul on palju eeliseid ja rohkelt lisaväärtusi, miks eelistada korterit just sellesse majja – tugev hoone konstruktsioon, kus vana ja uus on seotud monoliitseks tervikuks; kitsastes oludes on loodud iga korteri tarbeks parkimiskoht; korterites kolmekordse klaaspaketiga puitraamil aknad, kus eraldi tähelepanu on pööratud tänavapoolsete akende mürapidavusele; igal korteril oma individuaalne sundventilatsioon; kaugkütte baasil vesipõrandaküte ja igas korteris eraldi küttemõõtur; suured õhtupäikese poole paiknevad rõdud ja terrassid, kust avaneb vaade rahulikku sisehoovi.

  Jaama 71 korterelamu koosneb rekonstrueeritavast hoonemahust Jaama tänava ääres ning uuest osast krundi hoovipoolses servas, jättes krundi keskele parkimisala ning privaatse ruumi haljasala ja mänguplatsi jaoks. Mõlemad hooneosad on neljakorruselised, millest esimesel põhikorrusel asuvad panipaigad, garaaž ja tehnoruumid.

  Elamu arhitektuurne lahendus on mitmekülgne. Fassaad tänavalt näitab piirkonna ajalugu ning hoovi poolt kaasaegset funktsionaalset kortermaja. Hoovipoolne fassaad viimistletakse puitlaudisega, mis katab kiretut betooni.

  Jaama 71 elamus on kokku 24 korterit ja lai valik erineva suuruse ja planeeringuga kortereid. On nii suuri 3- ja 4-toalisi perekortereid kui ka väiksemaid 2-toalisi kortereid. Kõigi korterite puhul on olulisteks märksõnadeks praktiline ruumipaigutus ja kasutusmugavus. Enamikel korteritel on rõdud või terrassid. Iga korteri juurde kuulub panipaik.

  Parkimiskohad on nii õuealal kui ka garaažis.
  Parkimiskoht hoovis 2000 eur.
  Parkimiskoht garaažis 5000 eur.

  Ülejõe linnaosas on tagatud kogu mugavaks eluks vajalik infrastruktuur. Läheduses on koolid, lasteaiad, toidupoed ja bussipeatused. Kesklinn jääb meeldivalt lühikese jalutuskäigu kaugusele – mööda Raatuse tänavat on Raekoja platsini vaid 1 km.

  Jaama 71 on peresõbralik linnakodu!

  Asukoht

  Aadress: Jaama, Kesklinn, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

  Privaatsuspoliitika
  © 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo