Ristiku 21

Otsing

Ristiku 21
Ajastutruu kodu Pelgulinnas!

  Andmed

  ID: 332727 / 68

  Põhja-Tallinnas Pelgulinna asumis, väikeste majadega palistatud Ristiku tänaval on valmimas kaks omanäolist kivitrepikojaga puitmaja, kus on kokku saadaval vaid viis korterit.

  Ristiku tn 21 kinnistul on kaks elamut – tänava-äärne ja hoovimaja. Tänava-äärne eluhoone on 2016-2017. aastal rekonstrueeritud kivitrepikojaga puit-palkmaja, mis valmib kevade alguses. Hoovis ehitatakse uuesti üles aga 2+katusekorrusega kivitrepikojaga puitkarkassmaja, mis valmib 2017. aasta suve alguseks. Iga korteri hinna sisse on arvestatud notariaalse kasutuskorra alusel kuuluv suur panipaik hoone soklikorrusel ning parkimiskoht kinnistul.

  Kogu projekt on säästlik ning algupärast austav. Korteritesse tuleb keskkonnasõbralik 30ndate stiilis siseviimistlus (näiteks puitpakettaknad, lubikrohvitud seinad ja puitparketiga kaetud põrandad) ning sanitaartehnika. Akende valmistamisel kasutatakse hoone ajaloolistele avatäidetele omaseid detaile. Tähelepanu väärivad ka algupärased peegelvõlvid lagede all ja väärikas ahi tänavamaja esimesel korrusel, samuti aknad kõikidel vannitubadel.

  Majade fassaadid on kaetud linaõlivärvidega, lähtutakse ajastukohastest detailidest – paekivist trepid, originaal- või lähedased koopiad välisustest ja akendest.

  Mõlemas majas on kaks 3-toalist ja üks 2-toaline korter, millest müügis on viis elamispinda. Tänavapoolse hoone korteritel on hoovipoolne rõdu või veranda ning kaminavalmidus.

  Elamute soklikorrusel asuvad akendega panipaigad, tehnoruumid ning üldkasutatavad pesuköögid pesumasinate ja kuivatitega. Hoonetes on lokaalne gaasiküttesüsteem ja soojustagastusega ventilatsioon. Lisaks parkimiskohtadele on kinnistul ka suur haljastatud tagahoov.

  Uhiuue hoovimaja energiaklass C ja rekonstrueeritava tänavamaja energiaklass D on arvutuslikud, kuid töö kvaliteedi hoidmisega püüeldakse veel paremate näitajate suunas ja reaalsed energiaklassid selguvad hilisema ekspluatatsiooni käigus.

  Tänavamaja:
  3-toaline rõduga korter (läbi 2. ja 3. korruse) 80,5 m2, hinnaga 215 000 €
  3-toaline verandaga korter 82,1 m2 (kogu 1.-st korrust hõlmav) hinnaga 203 000 €;
  2-toaline verandaga läbi maja korter 46,5 m2, hinnaga 133 000 €;

  Hoovimajas:
  2-toaline läbi maja korter suuruses 39,8 m2, hinnaga 115 000 €
  3-toaline läbi kahe korruse (2. ja 3. korrus) korter 92,4 m2 hinnaga 225 000 €.

  Projekti arendaja on Ristiku Kinnisvara OÜ ning korterite müügiga tegeleb Kinnisvarabüroo Uus Maa OÜ.

  Küsi lisa maaklerilt!

  Asukoht

  Aadress: Ristiku, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

  © 2017 Uus Maa Kinnisvarabüroo