Linnamäe kodud

Otsing

Linnamäe kodud
Tule tutvu näidiskorteriga!

  Andmed

  ID: 437956 / 73

  2017. aasta lõpus valmib Lasnamäe südames Linnamäe Kodud korterelamu. Hästi arenenud keskkond pakub mugavust nii igapäeva eluks kui puhkehetkedeks. Lähedal asub värskelt valminud kaubanduskeskus, milles paikneb Tallinna suurim Maxima. Linnamäe Kodude taha rajab Hausers kauni kõrghaljastusega pargi, mis pakub võimalust nii jalutuskäiguks kui ka tervisejooksus. Kõrval asuvad Pirita jõgi, metsad ja puhkealad viivad linnasuminast eemale. Kiire ühendus kesklinnaga – nii ühistranspordi kui autoga.

  Linnamäe Kodud on hoolikalt läbimõeldud korterelamu. Arhitekt on kaasaegse hoone oskuslikult sobitanud ümbrussesse, pakkudes koduomanikele privaatsust, head ruumikasutust ja avarust. Lisaks on kõigil korteritel rõdu. Kindlust ja helipidavust tagab raudbetoonist maja, millel on nii korterivahelised kui sanitaarruumide seinad kivist. Tänapäevane ehitustehnika, hoone soojuspidavus ja targad küttelahendused paigutavad Linnamäe Kodud ökonoomsesse C energiaklassi.

  Põhjamaa talvedele vastav soojustus, 3-kordsed PVC aknad ja kaasaegsed ning efektiivsed küttelahendused tagavad madalad küttekulud. 3- ja 4-toalised korterid on varustatud soojustagastusega ventilatsiooniagregaatidega.

  Tere tulemast koju, tere tulemast Linnamäe Kodudesse!

  Asukoht

  Aadress: Linnamäe tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

  Privaatsuspoliitika
  © 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo