POORDI 3

Otsing

POORDI 3
Ainulaadsed vaated vanalinnale ja merele!

  Andmed

  ID: 496585 / 86

  Promenaadi maja 2 on üks kolmest Promenaadi majadest ja tema eripäraks on vaimukalt disainitud siseaed, mille eri osasid saab liikuva mööbli ja haljastusdetailide abil ümber kujundada. Suuremateks ja väiksemateks, rohkem ja vähem privaatseteks nurgakesteks. Et pidada suuri plaane.Või väikeseid.

  Asukoht on südalinnaelu nautlejatele lausa suurepärane. Nii meri koos jahisadamaga kui vanalinn on vahetus läheduses, samuti kaubanduskeskused, restoranid, spordiklubid, salongid, meelelahutus, koolid ja lasteaiad. 2018. aastal valmiv kaubandus- ja bürookompleks Porto Franco lisab asukohale veelgi suuremat väärtust.

  Tänu vundamenti paigaldatud energiavaiadele ja UV-filtriga kolmekordsetele pakettakendele on maja väga energiasäästlik ja kuulub on A energiaklassi. Hoone nurkadele ja peasissepääsu juurde paigaldatakse videovalvesüsteemid.
  Ruumide planeerimisel on arvestatud ka puuetega inimeste mugavat liikumisvõimalust: vastava laiusega lift ja liftiuksed, 10 parkimiskohta invasõidukitele ja lävepakkudeta uksed.
  Valikus on nii rõduga kui rõduta kortereid.

  Näidiskorterid valmivad aprilli keskpaigas.

  Müügis olevate korterite siseviimstlustes on kasutatud kolme siseviimstluspaketti:
  OSLO – valgus, heledad pinnad, looduslikud materjalid, lihtsad vormid ja väikesed kontrastsed nüansid.
  MILANO – julge, dekoratiivne, elegantne, kalasaba tammeparkett, looduskivi vannitoas, messingutooni lülitid.
  NEW YORK – graafiline, õdus, tumeda ja heleda kontrast, õlitatud parkett, vannitoas betooni meenutavad keraamilised plaadid, valge seinavärv, mustad interjöörelemendid on kombineeritud naturaalse puiduga.

  Maja valmib 2017. aasta suvel. Ehitajaks YIT Ehituse AS.

  Helista meie maakleritele ja küsi kindlasti lisainformatsiooni!

  Asukoht

  Aadress: Poordi , Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

  © 2017 Uus Maa Kinnisvarabüroo