Jõekalda

Otsing

Jõekalda
HINNAD ALATES 173 000 €!

  Andmed

  ID: 523829 / 91

  Keila Jõepargi vahetusse lähedusse ehitatakse kolm kaasaegset funkstiilis ridamaja- JÕEKALDA KODUD.
  Kolm ridamaja, milles kokku 17 boksi kerkivad otse Keila jõe kaldale. Kahel korrusel asetsevad boksid on suuruses 98,5 m2- 122,6 m2. Iga boksi juurde kuulub panipaik ja oma eraldatud õueala. Lisaks kaks parkimiskohta autole. Kõigil ridaelamuboksidel on kaminavalmidus.

  Esimene ridamaja on sisse kolimiseks valmis juba 2018. aasta veebruaris! Teine ridamaja valmib 2018. aasta mais. Kolmas maja valmib 2018. aasta juulis.
  Ridaelamu asetseb Keila jõe ääres, suuremast linnakärast eemal, samas Keila keskusest vaid mõneminutilise jalutustee kaugusel, kus linnale omane hea infrastruktuur.
  Ridaelamuboks on 5 toaline koos sauna, terassi ja õuealal paikneva panipaigaga ( 4,1 m2) Küttelahendus mugav ja ökonoomne – igas toas vesipõrandküte. Lokaalselt juhitav tubade kaupa. Igas boksis soojustagastusega ventilatsioon (agregaadiga), mis tagab õhu pideva vahetuse. Olemas signalisatsioonivalmidus.
  Tsentraalne vesi-ja kanalisastioon. Elektrivõimsust iga boksi peale 3*16A.
  Valida saab kolme erineva siseviimistluspaketi vahel.
  Ridaelamute õuealale külvatakse muru ning istutatakse elupuutaimed, autoparkimise ja sissesõiduala boksi ees kaetakse kiviparketiga. Majade vahele jääv tänav asfalteeritakse. Jõekalda Kodude territooriumile tuleb ka lastele mänguväljak.
  Kogu põhjalikum info juba kodulehel: www.joekalda.ee

  Asukoht

  Aadress: Kalda põik, Keila, Harjumaa

  Privaatsuspoliitika
  © 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo