VIIMSIRAHU ridaelamud

Otsing

VIIMSIRAHU ridaelamud
KLIENDIPÄEV 17.03 KELL 12-14 MÜÜGIS VIIMASED BOKSID!

  Andmed

  ID: 543838 / 97

  Viimsirahu esimene etapp on müüdud. Teises etapis järgi veel viimased boksid!

  Eesti rikkaimas vallas on kolmiseks valmis uued B-energiaklassi ridaelamud.
  . . .

  Nädalavahetus. Sa naudid seda vaikset hommikut. Libistad unesoojad paljad jalad mõnusale põrandaküttega naturaalparketile. Tõmbad hommikumantli selga ja lähed tasakesi trepist alla oma uude avatud köögiga elutuppa. Köögi aknast piilub sisse hommikupäike :). Teed endale värske aromaatse kohvi ja lähed sellega läbi elutoa terrassile. Siia hakkab päike paistma lõunast ja jätkab kuni loojanguni välja. Istud mõnusalt terrassil korvtoolis ja hing hüppab rõõmust – lõpuks ometi on ilus uus kodu, kus kõigile on palju ruumi nii toas kui õues…

  . . .

  Viimsirahu ridaelamute puhul on tegemist äärmiselt kvaliteetselt ehitatud ja viimistletud kodudega. Keskmise ridaelamu (Paevälja tee 17) kõigisse korteritesse on paigaldatud köögimööbel koos tehnikaga ning kahes korteris on sees ka kamin (kaminavalmidus on kõigil korteritel). Kõigil korteritel on saun ja enamusel neist on otse sauna eesruumist pääs lõuna- ja õhtupäiksele avatud terrassile. Vannitubades on ka valamukapp ning valgustitega peeglid juba olemas.

  Teise korruse magamistubadesse viib moodne klaaspiirde ja täispuitastmetega metalltrepp. Põrandaküte ja naturaalne parkett tundub jala all mõnusalt soe.

  Otse hiigelsuurte akendega elutoast saab lõuna- ja õhtupäiksele avatud terrassile. Korterite terrassid on omavahel eraldatud varbseintega ning murualade vahele on istutatud elupuuhekk, mis juba paari aastaga pakub naabritest täielikku eraldatust. Iga korteri sissepääsu ette on istutatud kuusk.

  Kõigil korteritel on 2 parkimiskohta – üks neist varju all sissepääsu ees, teine kinnistul, kus jätkub ruumi ka sauna või lihtsalt grillima ja tšillima saabuvate sõprade autodele. Jalgrataste ja spordivarustuse panipaigana saab kasutada tehnoruumi.

  Kolme juba valmis ridaelamu ümbrused on haljastatud ning heakorrastatud, ligipääsuteed asfalteeritud. Kinnistule pääsu piirab puldiga avatav tõkkepuu. Pere väiksematele on rajatud mänguväljakud. Kogu kinnistut hakkab Aiandi teest eraldama aed.

  Tule ja vali oma uus 4- või 5-toaline sauna, terrasi ja aiaga kodu välja! vaata lähemalt www.viimsirahu.ee

  Asukoht

  Aadress: Paevälja tee, Lubja küla, Viimsi vald, Harju maakond

  Privaatsuspoliitika
  © 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo