Priit Mäeorg

Otsing

Priit Mäeorg

Kinnisvaramaakler

priit.maeorg@uusmaa.ee

+372 53 439 770

Minust

Müügivaldkonnas olen töötanud alates 2011. aastast, mil lõpetasin Tallinna Tehnikakõrgkooli. Müügitöö juures paelub mind eelkõige selle töö vaheldusrikkus, isiklikud arenemisvõimalused ning erinevate inimestega suhtlemine.

Kinnisvaramaaklerina alustasin 2015. aastal. Üsna kiiresti sai selgeks, et selles valdkonnas ei saada edukaks üleöö. Võtmesõnadeks sellel teel on töökus, järjepidevus ning endale kindlaks jäämine. Kinnisvaramaaklerina lööb mul silma särama selle elukutse paindlikkus, võimalus olla iseenda peremees ning piiramatud teenimise võimalused.
Päeva lõpuks kõige parem tunne on ikkagi see, kui näed, et Sinu kliendid on siiralt õnnelikud tehtud tehingu üle – on see siis kinnisvara ost, müük või üürile andmine.

Töövälisel ajal veedan aega oma perega ning teen sporti. Minu suureks hobiks on olnud nüüdseks juba 24. aastat jalgpalli mängimine. Tänaseks tegelen ainult rannajalgpalliga, kus olen viiekordne Eesti meister ning esindanud Eesti rannajalgpalli koondist alates 2012. aastast.

Kliendid minust

"Maakler Priiduga oli lihtne ja usaldusväärne koostöö. Enne müügiprotsessi algust sai kõik pisiasjad kokku leppida ja kuni tehingu sõlmimiseni ei olnud minul tarvis protsessiga tegeleda. Eriti tore oli see, et Priit oskas küsida juba enne protsessi käivitamist kõik olulised asjad üle."
K. Viirpalu

"Minu kui kinnisvaravõhiku jaoks tegi Priit müügiprotsessi sujuvaks ja meeldivaks
ning kummutas kliendi iganenud eelarvamuse väärtusest mida vahendaja toob. Priit teeb oma ametile head reklaami."
E. Kärber

"Priit oli initsiatiivikas ja professionaalne! Kõik ideed said läbi arutatud ja tegevusplaan paika. Korter müüdud planeeritud ajaga ja kokku lepitud tingimustel. Kogu protsess oli meie jaoks meeldiv ja stressivaba. Aitäh, kindlasti usaldaks ka järgmise kinnisvara Priidule müümiseks!"
K. Kaljumets

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo