Remo Jõeorg

Otsing

Remo Jõeorg

Maakler

remo.joeorg@uusmaa.ee

+372 53 461 322

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2017. aasta kevadel, alustades tööd Uus Maa Tallinna peakontoris.

Minu kirg on kinnisvara ja investeerimine. Minu soov on aidata inimesi Tallinna kesk- ja vanalinna piirkonnas kõikides kinnisvara puudutavates küsimustes.

Pean ennast töökaks ja õnnelikuks inimeseks. Mulle meeldivad väljakutsed ning teha kõike seda, mida peetakse esmapilgul võimatuks. Usun, et kui me suudame miskit välja mõelda, suudame me seda ka teha!

Minu eesmärgiks on olla oma valdkonnas nr 1. Selleks loen, käin koolitustel, töötan ja õpin igapäevaselt! Olles kursis kinnisvara maastikul toimuvaga saan teha õigeid otsuseid, mis tagavad edu.

Mulle meeldib sport ja eneseareng. Mängisin 9 aastat jalgpalli, tegelesin kergejõustiku ja võitluskunstidega. Olen aastaid sõitnud lumelauda ning tegelenud kõigega, mis pakub ergutavat närvikõdi. Inimesena pean ennast sõbralikuks ning abivalmiks. Tahan aidata inimestel nende eesmärke saavutada. Usun, et edu võti seisneb koostöös.

Minu saavutused

Parim Nooremmaakler 2017

Maakleri eksamid tehtud. 3 kuuga sai minust Maakler!

Kliendid minust

Kiire ja põhjalik töö. Sain kiirelt oma soovidele vastava objekti. - Toomas O.

Kõik oli tehtud Remo poolt väga kompetentselt, korrektselt, viisakalt ja kiiresti. Suur pluss on see, et Remo räägib suurepäraselt inglise keelt. - Kiira Salnikova

Remo on särasilmne, energiline ja väga efektiivne müügimees. Meie seatud ambitsioonikas eesmärk, leida korterile ostja kuu ajaga, sai tublilt täidetud. Remo poolt organiseeritud kliendipäev müüdavas korteris tõi palju ostuhuvilisi ning viis reaalse tehinguni.
Müügiprotsessi aegne tagasiside kliendikohtumistelt ja klientide eelistuste või soovide osas tuli meile Remo poolt kiirelt ja korrektselt. Meie koostöö sujus igati ladusalt. Eks Remo ise teab ka neid aspekte, mis võibolla vajaksid veel lihvimist ning reaalse taustainfo ja müügitöö praktika kogumist kinnisvara valdkonnas. - Jan Graps

Broker from Uus maa , Remo, take negotiation with owner of the apartment that I liked and in the end I sign contract and we all very happy (my and the owner). - Sergey Krasovitskiy

Vaata minu kõiki pakkumisi

© 2017 Uus Maa Kinnisvarabüroo