Sirje Peetri

Otsing

Sirje Peetri

Maakler

sirje.peetri@uusmaa.ee

+372 56 490 195

Minust

Liitusin Uus Maa toreda ja tööka kollektiiviga 2018. aastal, kuid kinnisvara alal oman pikka, üle 10. aastast töökogemust.

Olen olnud ja kindlasti olen ka edaspidi oma ettevõtmistes eesmärgikindel. Teen oma tööd südamega ja püüan oma klientidele leida alati parimad lahendused. Naudin väga suhtlemist ja enesetäiendamist ja õnneks maakleritöö pakub selleks võimalusi iga päev!

Iga klient ja tehing on minu jaoks omamoodi uus ja huvitav väljakutse. Tore on tulla taas hommikul tööle ja mõelda, mida põnevat ja harivat pakub see päev?!

Vaba aeg kulub erinevate tegevustele. Väga armastan mängida tennist ja käia jõusaalis, talvel võib mind leida mägedes suusatamas ja minu eriline lemmik on reisimine. Veel meeldib väga käia teatris ja erinevatel kultuuriüritustel.

Kliendid minust

Maakler Sirje puhul on eelkõige tegemist äärmislt sooja ja meeldiva inimesega. Temaga suheldes tekkis väga ruttu tunne, nagu oleks tegemist kellegiga, keda me juba väga ammu tunneme....Lisaks sellele on tegemist ka erialaselt väga pädeva professionaaliga, kes valmis kõigile tekkinud küsimustele kohe vastused leidma.

Signe Kasenurm

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo