Triin Sõro

Otsing

Triin Sõro

Kesk-ja vanalinna piirkonna maakler

triin.soro@uusmaa.ee

+372 56 803 623

+372 627 2600

Minust

Liitusin Uus Maa toreda kollektiiviga 2016. aasta sügisel, kuna kinnisvara on üks minu huvidest olnud juba ülikooli päevilt!

Lõpetasin Tartu Ülikoolis eriala Keskkonna korraldus ja planeerimine, mis hõlmab laias laastus linnaplaneerimist. Mind huvitas, kuhu ning millses suunas arenevad linnad ning kuidas on võimalik nende arenguprotsessis kaasa lüüa.
Samuti on üheks minu kireks inimestega suhtlemine. Suurimat rõõmu pakub mulle klientide rahulolu, kui ma olen saanud neile kinnisvara müümisel, soetamisel või üürimisel abiks olla. Mis on Sinu sooviks, kas väärikas vanalinnakorter, hubane kodu miljööväärtuslikus piirkonnas või uusarendus – leiame kodu vastavalt Sinu soovile. Koostöös klientide ning arendajatega saame luua uute arenduste näol elukeskkondi vastvalt klientide soovidele.

Vabal ajal võib mind kohata jooksmas ning talvel lumelauaradadel. Reisida ning huvitavaid paiku maailmas meeldib mulle samuti avastada.

Minu töö juures on klientide rahulolu on minu jaoks kõige tähtsam.

Aitan Sind rõõmuga kinnisvaratehingute osas!

Kliendid minust

Maakler oli meeldiv ning vastas kõigile küsimustele väga põhjalikult. Samuti oli väga abivalmis jagades informatsiooni nii meili kui telefoni teel. Tundis huvi ja kinnitas kõik olulise info ja kinnitatud kohtumised üle telefoni teel, et olla kindel, et minuni jõudis vajalik informatsioon, näiteks notariaeg ning kas minuni jõudis notari eellepingu. Hindamisakti tellimisel piisas oma sooviavaldusest maaklerile ning hindaja võttis minuga ise ühendust, mis oli mugav lahendus. Jäin teenusega rahule, kuna sain vastused kõikidele küsimustele, mis ühel koduostmisel võivad tekkida.

Kadri A.

Üldiselt jäin väga rahule. Asjaajamine sujus ja väga kiiresti sai korter müüdud. Teenuse hind aga oli ka kõige kallim võrreldes konkurentidega. Uus Maa kasuks otsustasin sellepärast, et olen ka varem Teilt head teenust saanud.

Meelis K.

Meeldiv koostöökogemus - maakler oli korrektne, tekkinud olukordi lahendas professionaalselt ning abistas erinevates küsimustes, mis kinnisvara müümisel esile kerkisid.

Viivika V.

Asjatundlikkus, vastutulelikkus, asjalikkus, operatiivsus

Margus S.

Triin on väga kena, viisakas ja professionaalne maakler, kes aitas meil müüa korteri hea hinnaga ja päris kiiresti. Suur tänu talle!

Olga K.

Teenindus oli meeldiv ja vastutulelik.

Katrin V.

Triin oli väga professionaalne, täpne, sõbralik ja väga hea suhtleja.

Milvi V.

Vaata minu kõiki pakkumisi

Privaatsuspoliitika
© 2018 Uus Maa Kinnisvarabüroo